Tam şu anın ruhu

Günaydın yeni güne…
tam şu an hepimiz, şu anın ruhunun etkisi altındayız. Bilenlere bir fikir versin açısından anın ruhu nasıl buraya kaydediyorum. Şua an doğan çocuklar hayat boyu bunu taşıyacak ama bizlerçok kısa bir an için bu vagondayız:
İsim: Just now [Basic Design]
Tu, 1. December 2020 10:12:01 EET (02h 00E)
DEFINITION:
Triple Split Definition
TYPE:
Manifesting Generator (Emotional)
AUTHORITY:
Emotional Solar Plexus
PROFILE:
5 / 1 Profile: Heretical Investigator
Çok kendini bilen bir an olduğunu kestirmeden söyleyeyim. 8 merkezi birden tanımlı bir insan nasıl olur acaba diye cidden merak ettim. Böyle bir kişinin yanındayken (şu andayken de) merkezleri tanımsız kişiler bir çok etki alacaklar, özellikle kafanızda inanılmaz daha önce düşünülmemiş sorular canlanacak, üstelik cevaplarıyla birlikte. Bu anı güzel değerlendirelim 🙂
Şu an arkadaşımızın tek kanalı tanımı Teslimiyet 🙂
Kanal 44/26: Teslimiyet
Kalp’ten Dalak’ a
Doğası gereği girişimci olan siz, iletişim becerileri ve arzusuyla, dün­yada yaratıcı kavramlar taşıyarak her şeyi geliştirmek için yanıp tutu­şan birisiniz. Siz girişimci satış yetkilisi, girişimci ikna uzmanı, girişim­ci yatırımcı, girişimci elçisiniz. Karşı karşıya kaldığınız durum nasıl olur­sa olsun, müzakere ve icra aşamalarında, kendinizi anın gereksinimleri­ne göre şekillendiren bir yenilikçisiniz.
Dünyaya kattığınız şeyin bir fark yaratabileceğine inanıyorsunuz. Siz bir binanın tasarımını geliştiren bir mimar, ürünüyle dünyayı değiştiren bir satış yetkilisi ya da sadece varlığıyla birinin dünyasını aydınlatacak bir cazibesiniz. Siz irade gücüyle hareket eden ve en iyisi olmayı arzulayan yaratıcı bir benlik, usta bir idareci ve çekici bir elçisiniz.
Bazen hayatı çok ciddiye almayan soytarı bir tavırla maskelense de, iletişim becerilerinizle saniyeler içinde konunun damarına inebilirsiniz. Bir çatışmayı etkisiz hale getirebilir, mesajınızı karşı tarafa iletebilir veya bir başkasının ifade etmekte güçlük çektiği sözcükler bulabilirsiniz. Ama konu ister diplomasi, satış, isterse sevgi olsun, iletişiminiz merak uyandırıcı ve ikna edici olabilir, çünkü sizin sözleriniz yürekten gelir. Bu yüzden konu bir proje, fırsat veya ilişki olduğunda, etkileyici konuşmalar yapabi­lirsiniz.
Doğanız gereği girişimci tavrınızla, değişen durumlarda içgüdülerini­zi kullanma becerinize sahipsiniz. Doğru girişimlere, proje ve arkadaşlık­lara daIma konusunda Dalak’ın duyularıyla yönlendiriliyorsunuz. Bir şey size güzel geldiğinde, becerilerinizin tanındığından, kişisel çıkarlarınızın ödüllendirildiğinden ve yeterince para kazandığınızdan emin olmak için sihrinizi kullanabilirsiniz.
Yaptığınız ve aldığınız her şey “yeni ve gelişmiş” olmalıdır. Kişisel ve profesyonel ilişkilerinize bile bu düşünce yapısıyla girebilir ve onları “Ben­den daha iyisini yapamayacaksın!” gibi tercihlerin söz konusu olduğu ifa­delerle sonlandırabilirsiniz. Siz kendi gözlerinizde, dilimli ekmekten son­ra gelen en iyi şeysiniz. Ama kendinize karşı duyduğunuz bu gururun, bir fark yaratmaya davet edildiğiniz durumlarda daha çok parladığını fark edeceksiniz.
Her zaman kendinize, bir şeye kendi mutluluğunuz için mi, yoksa ortak bir fayda için mi girdiğinizi soruyor olacaksınız. Burada Dalak’ın kendinizi iyi hissettirme faktörü ve Kalp içindeki ego potansiyeli arasında bir ahlaki bir mücadele vardır. Her şekilde, gelişmelerin sağlayıcısı olmak için çalışı­yor ve insanların, sizin sahip olduğunuz şeye – bir gerçek, ürün veya yara­tıcı bir beceri – ihtiyaç duyduklarına inanıyorsunuz.
Fikirleri satmak için güçlü bir kapasiteye sahip olan çok etkili bir enerjidir. O, güçlü bir dürüstlük temsilcisi ya da kabileyi kötü bir fikre inandıran bir düzenbaz olabilir.

2 Yorumlar

  1. Berrin says:

    Bu mesajla öylesine parladımki şahane

    1. says:

      Demek ki sana yazılmış 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir