Önemli bir gün

Yirmi gündür bir paylaşım yapmamışım. Sanırım sosyal ağlarda çok vakit geçirdim. Bugün Sevgili astrolog arkadaşım Şule’nin kısa bir paylaşımını görmüştüm ve ardından yine çok yakın bir arkadaşım bugünün hayli önemli olduğundan bahisle şu anın ruhuna bakabilir misin diye rica etti. Ben de meraklandım ve Human Design detaylarını inceledim.

Daha önceleri de paylaştığım gibi Human Design – Yaşam Tasarımı sistemini yedi yıl önce tanıştığımdan beri çok seviyorum ve üzerinde çalışıp yazılımlar hazırladım. O zamandan beri de Human Design Analisti olarak dörtyüzü aşkın dosya düzenledim. Ve halen talepleri değerlendiriyorum.

Peki nedir Human Design Kısaca..

Yaşam Tasarımı, dört eski bilgelik geleneğini alır ve aslında işlevsel olarak nasıl bir tasarımla bu dünyaya gelmiş olduğunuzu gayet sade bir dille ortaya koyar. Doğuma ait astrolojik hesaplama yapıldıktan sonra çıkan veriler geliştirilir ve üç eski bilgelikle birleştirilir: Çakra sistemi, I Ching ve Kabala. Böylece tüm bu bilgiler ışığında kişinin Yaşam Tablosu’nu elde ederiz.

Evet gelelim bugün’ün ruhuna…

Yazının tamamı uzun olacağından önce buraya 21 Aralık 2020 Türkiye Ruhunun haritasını ekleyeceğim ve bunu takip eden yazıda detaylara göz atacağız. Hepimize ve memleketimize sevinçli, sağlıklı barışçıl bir dönem diliyorum.

 

21aralık20 ruhu Just now

Mo, 21. December 2020  13:15:53  EET (02h 00E)

DEFINITION:      Triple Split Definition

TYPE:                    Manifesting Generator (Emotional)

AUTHORITY:      Emotional Solar Plexus

PROFILE:             2 / 5 Profile: Hermit Heretic

 

Şu an kızımız/oğlumuz, 9 merkezden 7 tanesi tanımlı bir çocuk. Kararlarını duygusal verilerle alıyor. Ve yukarda görüldüğü gibi Gerçekleştiren bir üretici. Ayrıca profili 2/5 Hermit Heretic.

Bunun anlamı, Bilinçli yanı İkinci, bilinçsiz yanı beşinci çizgi farkındalığında.

Duygular Otoritesi

Duygusal açıdan net olun – Emotional

Duygular yönetir, panik panik panik, neşe neşe neşe. Karar vermeden önce duygusal netliğe ulaşın.

Aceleci kararlar pişmanlık getirir. Kabaran duyguların farkına varın, ona bağlanmadan önce hiç olmazsa 24 saat bekleyin. Duygusal netlik, bir şey size doğru geldiğinde, dünyadaki en huzurlu en doğal şey olduğu hissini verdiğinde yaşıyorsunuz. Bu sizin benliğinizde yankılanan bir netliktir, bunu hissedin / DÜŞÜNMEYİN. Sabırlı olmalısınız (Duygusal netliğe ulaşmak için). Sabır sizin parolanız, netlik sizin otoritenizdir. Not: Eğer dalak merkezi de tanımlıysa, dalaktan gelen anlık uyarılar alacaksınız yine de netliği beklemelisiniz.

Bir olay neticesinde uygularınız harekete geçtiğinde, kabarmakta olan bir deniz dalgası gibidir, bir süre yükselecektir! Gözünüzün önüne dalganın kabarışını getirin lütfen. Sonrasında tepe noktasını bulup yavaş yavaş başını eğecek ve daha hızlı şekilde kendi üzerine kıvrılarak kırılacaktır. İşte sizin otoritenizin fotoğrafı budur.
Siz bu kabarma başladığı anda feveran edip bir şey söyler ya da yaparsınız. Bu bir kararlar zinciri başlatır. Çevrenizdeki insanlar sizi ve süreci hayretle seyreder çünkü bu kararlar cidden abartılıdır! Birkaç gün içinde dalga kendi üzerine kıvrılıp kırıldığında, siz de yaptıklarınız ve uygulamaya koyduğunuz kararlarınıza başkaları kadar şaşırırsınız! Ve bunların sonuçlarıyla çok zaman uğraşmak için sıkıntılı bir süreci göğüslemek zorunda kalırsınız. Size önerim lütfen duygunun çıkış anından itibaren hiç olmazsa 24 saat kendinize hakim olmayı, konuşmamayı, kararlar almamayı başarmanızdır. Bunu yapabilirsiniz.

Dünyanın %80 çoğunluğu duygular ve sakral otoritelidir. Bu sebeple her yanımız hayat boyu sinirle heyecanla alınmış kararların anlaşmazlıkları ve savaşları ile doludur.

-Devam edecek-

 

3 Yorumlar

 1. Berr says:

  Canım hemşirem, çok teşekkür ederim

 2. ZEYNEP AYŞE MESCİOĞLU says:

  Seni seviyorum, üzerimdeki emeklerin hayati önem taşıyor, her kullandığımda sana dua ediyorum.. Allah senden ebediyen razı olsun.. <3 Elbette konunun devamını merakla bekliyorum… 🙂

  1. says:

   Teşekkürler canım, kaynak sende olmazsa erişmek zor olurdu hatta bazı durumlarda imkansız oluyor. Katkımın olması beni tarifsiz memnun ediyor. Malum 4/6 tipte olmak böyle bir şey

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir