?>

Urban Shaman eğitimi tıpkı pratisyen hekimlik kavramına benzer

14 Nisan 2015

Dünyanın her yerinde ve Türkiye’de özellikle 68 kuşağından beri etkinleşen Kişisel Gelişim atakları, değişen enerjilerin beslenip büyümesine olanak veren ve muhtemelen dünyanın her yerine dağılmış kahunaların telepatik katkılarıyla güncellenen bir dönüşüm hikayesidir.
Kişisel gelişim üst başlık/şemsiyesi altında serpilen bu muazzam dönüşüm harekatı, yerleşik resmi eğitim sistemlerinin hızla evrimleşememesinin bir sonucu olarak son derece içimizden yükselen bir talebin dünyanın bilinci tarafından hissedilip cevaplanmasının doğal bir örüntüsüdür. Bu şemsiye altında yeşeren farkındalık, bütünsellik, sağlık, spor vs her alanda UÇ veren bir çok harika öğretmen/paylaşımcı ortaya çıkarmıştır. Hepsi genel şaman konseptinin birer ihtisas dalında uzmandırlar aslında.
İşte Urban Shaman konsepti, bu dönüşüm hareketinin temel felsefesini ve temel bilgilerini verir. Ben yaklaşık 80 saatlik bu eğitimde, normal modern hayatınızda kendiniz ve en yakın çevreniz için yapabileceğiniz, hatta her an yapmakta olduğunuz günlük hayatınızın her bir detayındaki derinliği görebilmenizi sağlamak adına, adeta bir tohum şeklinde onbinlerce yılı toprak altında geçiren bilgeliğin aniden ılık havayla (Barış ve Armoni)  patlayıp yeşereceğinin haberini veriyorum. Bu temeli edinen bazılarınız kendi yetenek ve arzuları doğrultusunda yukarıda belirttiğim kişisel gelişim dallarında (ki hepsinin temel niyeti urban shamanda ele elınıp incelenmektedir) ihtisas yapacaklar ve Kent Şifacısı olarak edindikleri pratisyen hekim nosyonlarını farklı ihtisas alanlarına yükseltecek, inceltip özelleştirecekler. Hepimiz “biricik” olan özümüzü ihtisas alanlarımıza yansıtarak dünyayı daha sağlıklı mutlu ve keyifli bir yere dönüştürüyoruz.
Bu konuya dikkatimi verip, e-k-mek ürettiğimden beri Urban shaman atölyelerinin ilklerini verdiğim her yerde kişisel gelişim merkezi sahiplerinin bu eğitimlerin ilk katılımcıları olmakta gösterdikleri basiret beni sevindiriyor, her birini muhabbetle kucaklıyorum.

Bu niyetten OLArak önümüzdeki günlerde hayat bulacak kesinleşen eğitimlerin takvimini de burada belirtmek ve içinde merak uyanmış (yetileri zaten hazır) arkadaşlarımızın bilgisine sunmak istiyorum.

18/19 Nisan          UB 1. seviye     ANKARA – Yaşambilim Akademisi

25/26 Nisan         UB 1. seviye     İstanbul   – Radia Gelişim

9/13 Mayıs    UB 1. ve 2. seviye   Balıkesir Narlı – Irmak Sağlıklı Yaşam

23/24 Mayıs         UB 1.seviye     İstanbul  – Tuva Sanat

Yurt içinden ya da dışından gelen tüm davetleri değerlendiriyorum. Bu bilgelik ağacının kökleri belli, kollarının nerelere uzanıp kimleri kucaklayacağını naturel eğilimleriniz belirliyor. Aloha canlar.

Lütfen sunum ve konu başlıklarına göz atmak için tıklayınız

*

Bu kez bir başka körfeze, Edremit körfezinde Narlı köyüne davetliyiz ve ilk kez urban shamanın ilk iki seviyesini bütün halinde sunacağız. Irmak Sağlıklı Yaşam Merkezindeki ilk eğitimin dünyanın en kadim şifa sistemi oluşu ne hoş bir örtüşme. Ev sahibimiz ve katılımcılarla buluşmak ve tanışmak için şimdiden heyecanlıyım. Tabi o güne kadar kendi körfezimde ve kitabımın uzak boyutlarında geziniyor olacağım. Aloha dostlarım.
https://www.facebook.com/events/427163077452746/

*

Sanırım bu linkteki eğitim de önümüzdeki kışa kadar ankaradaki son 1. seviyemiz olacak, umarım geride isteyen ama buluşamadığımız kimseyi bırakmayız.

https://www.facebook.com/events/735627669885864/

 

 

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.