Nedir ne değildir medyumluk?

24 Mayıs 2012

Günaydın frekanslaarrr, bazı şeyler sanki onlara yeniden bakmamızı talep ediyor gibiler.
Örneğin nedir ne değildir medyumluk?

 • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Medyumluk falcılık mıdır örneğin?
 • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü

  Aynı yolun ayrılmış tıkanık bir kolu olduğunu düşünüyorum.Genellemek istemem.Falcıya gitmedim,arkadaşlarıma eşlik ettim ama.Bana göre,falcılık önümüzde uzanan olasıklardan birini görüp dile getirir ve bunu d-uyan kulak ona uyar!!! Medyum-durugörü,çok daha geniş bakabilendir.Mesela: dört yol ağzında,yedinci kattan dışarı bakıyorsunuz,açıları tamamen görüyorsunuz..kuzeyden giderek hızlanan bir otomobil geliyor,doğudan da aynı hızla gelen başka otomobili gördünüz..hızlarını azaltmazlarsa karpışacakları kesindir.Devreye tüm duyular girerse keskin gözlem vs. birinin hızı azaldı ama diğeri kalp krizi geçirdiğini fark ettiniz,yine de çarpışacaklardır.Medyum bana göre böyle

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Yeni bi kavramm daha attınız ortaya; durugörür 🙂 Sizce ikisi aynı şey mi? Sanki sonrasında verdiğiniz örnek durugörüre daha uygun düşüyor; çünkü duru gören kişi bilinçlidir, kendi algı noktasından bakmakta ancak sıradan insanlara göre daha geniş bir alana bakmaktadır. Doğru anlamış mıyım?
 • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Evet:) bilinçlidir.Ben,sözlük anlamlarını bilmiyorum.Bu nedenle bana göre ikisi aynı,yani medyum ve durugörü.Kendimden yola çıkarak anlattım.İkisi arasında bir ayrım varsa ben de öğrenmek isterim.Zihnimi berrak tutabilmek adına,çok fazla bilgi depolamam da:)
 • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Depolamak zaten tercih edilesi bi şey değil, iyi yapıyorsunuz.Tabi bu merak edişimizi engellemez, biz merak eden algılayanlarız ne de olsa 🙂 Ben medyumluğun, benliği rafa kaldırarak, yani transta yapıldığını ve transtan çıktıktan sonra söyledikleri ya da yazdıkları kendisine sürpriz olma konumu gibi anlıyordum. Bu görüş üzerinden yola çıkacak olursam, medyumun kiminle ya da nelerle temasta olduğunu sorguluyorum.
 • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Transa girmek de belli bilinç gerektirir diye düşündüm.Benliği blok out etmek kolay bir uygulama değildir sanırım.Hatırladığım kadarıyla RA bilgileri böyle alınmıştı.Ben,benden farklı boyutta ;gelişmiş olanlarla geçmişte böyle bilgi alındığını hatırlıyorum.Öylesine sınırsız galaksiler var ki,teknolojik olarak gelişmiş ama mana olarak çok da gelişmemiş varlıklar var..iyice araştırmadan bilmeden bedeni,zihni açmamak gerektiğini düşünüyorum.Hem meraklı hem şüpheciyim:)

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Peygamberlere ve ululara malum olanlar da medyumluğa mı girer?

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Bence evet.Ayrıca ben peygamberlere kutsallık atfedemiyorum.Henüz din öğretilerinde olanlar yanlış anlamasın;herkese duyduğum saygıyı onlarada duyuyorum.Pek çok yaşamımı biliyorum katlim vacip olmuştu.İki idam bir başım vuruldu:)
 • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü O halde medyum dışardan bi şeye kanallık ediyor diyebiliriz. Peki kanallık ettiği frekans medyumuun frekansına uyumlu olmalı mı?
 • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Siz hangi radyo kanalını dinleyeceğinize karar verip, radyonuza -varsa- o frekansı ayarlayansınız değil mi? (soruyla soruyla cevap! Hehe heheh)

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü frekansı ayarlamak,ayarlarken bir dolu parazite sebep olmaz mı? bu bedene ve zihine zarar verme potansiyeli yüksek bir işlem gibi geldi.

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Ona bakarsan şu modern dünyada o dediklerine sebep olmayan bişey var mı?

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü O halde şu sonucu da çıkarabiliriz.O modern dünya bizi kenimize yapacağımız medyumluğa hazırlıyor! ?

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü kendimize olacak,ama kenimiz bana k-en-imiz i çağırdı:))))))))

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Walla hiç hedeflemediğim ama bana şu an harika gelen bi yere vardı bu sohbet: “modern dünya bizi kendimize yapacağımız medyumluğa hazırlıyor!
 • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü kendimize olacak,ama kenimiz bana k-en-imiz i çağırdı:)))))))
 • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Walla hiç hedeflemediğim ama bana şu an harika gelen bi yere vardı bu sohbet: “modern dünya bizi kendimize yapacağımız medyumluğa hazırlıyor! ” Frekanslar buna katılıyorlar mı?

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü yazdığıma katılmamak olmaz:)))))

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü ‎:)))))

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Konuyu açan ve yorum yazan arkadaşlarımdan özür dileyerek başlıyayım.Okurken dikkatimi çekti.Saat 12:12,bu aralar bana çok denk geliyor.Bu sabah saate baktığımda 09:09 du,13:13,21:21 ,14:14 ,17:17 ,11:11 saate ne zaman baksam bunlar oluyor.Merak ediyorum bir anlamı var mı,lütfen bildiklerinizi paylaşır mısınız?

  Tülay E

  ‎1 ‘Düşüncelerine dikkat et, çünkü şu anda düşüncelerinle
  yaratıyorsun’ demek.
  2’li sayılar -22.22 ya da 222 gibi- ‘meleklerin senin yanında’
  demek. Onların sizi selamlaması ya da size destek
  olduklarını söylemelerinin bir başka yolu 2 sayısıdır.
  3’lü sayılar ise aydınlanmış üstatların sizinle olduğu,
  sizinle çalıştığı anlamına gelir. İsa, Buda, Mevlana, Meryem
  Ana gibi…
  4’lü sayılar, ‘bu işi meleklerine bırak, biz hallediyoruz’
  demek. İçinizi rahat tutun ve o işin en usta ellerde olduğunu
  bilin.
  555; ‘doğru yoldasın, bu yaptığını yapmaya devam et’
  demek. Yani melekleriniz yürüdüğünüz yolu destekliyorlar.
  666; ‘bırak bizlere, bırak Allah halletsin’ demek.
  666’nın 444’ten farkı şu: 6 sayısı ile melekleriniz bilmenizi
  istiyorlar ki, sizin o konudaki endişeniz veya ‘acaba olacak
  mı, ne zaman olacak’ gibi tasalarınız, olayı ters yönde etkiliyor
  7; benim görmeyi en sevdiğim sayılardan biri. ‘Bir mucize
  bekle’ demek çünkü.
  8; ‘bereket sana geliyor’ demek. Her anlamda bereket
  olabilir bu, özellikle de finansal anlamda.
  9; ‘hayatının amacı üzerinde çalış’ demek. Sizin ve
  yakın çevrenizin dışında bir alanda, başkalarının iyiliğine
  yönelik bir konuda…
  0; ‘Allah seni seviyor’ demek. Kendinize, yaptıklarınıza
  güvenmeniz gerektiğinde karşınıza çıkabilir bu sayı.
  Eğer bu sayılardan birkaçını birlikte görüyorsanız, mesajları
  birleştirin ve en önemlisi, içgüdülerinize güvenin. O
  mesaj hakkında ilk aklınıza gelen şey doğrudur.

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü İlginç! Frekansım, aynen senin söylediğin rakamları beş altı yıldır, her baktığımda görmekteyim. Adeta sayılar söylediğin ayara geldiklerrinde benim dikkatimi talep ediyorlar ve ben de bakıyorum, çünkü saatle bi işim yok! Gerçekten ben de senin gibi bu tuhaf durumu merak etmekteyim.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir