2006’dan iki küçük rüya

02 Aralık 2010

Az önce yanlışlıkla buldum -günlükten- bu rüyaları, tamamen unutmuşum fakat şimdi okuyunca oldukça ilginç geldi 🙂

Dün gece belki bu uygulamanın da etkisiyle öyle bir rüyalar serisi gördüm ki aman allah
Bu rüya serisinin birinde tanımadığım orta yaşlı bir bey (bi iş adamı ya da yüksek seviyeli bi yönetici) şöyle diyordu; “bu işin sırrı şu; “işlere genç bayanlar atıyorum” yani anladığım kadarı ile bi sürü işi varmış ve onların her birini genç bi hanıma delege ediyormuş; yoksa bu işlerin altından nasıl kalkarım?! dedi.
O anda bende bi şafak atıyor! hahahahahahaha… Diyorum ki, zaten dünyayı idare etmek için benim gördüğüm kadarıyla kabiliyetiniz/enerjiniz yeterli değil, ben de şaşırıyordum, dünya nasıl çökmüyo diye!!!
Muzip muzip yüzüme bakıyo, yaaa işte işin sırrı bu diyor. Al gülüm ver gülüm oluyomuş yani! Kızlar işi yapıyor ve fakat kendilerine bu yetki verilmiş olduğunun gönül borcuyla başarıyı adama bırakıyorlarmış!
Epeyce güldüm, serinin bu parçasına.

İkinci rüya, Hollandadaki çok sevdiğim bi arkadaşla ilgiliydi. Bi eve taşınmış ve eşyaların çoğu da yerleştirilmiş ve fakat özellikle aksesuar türünden olanlar öyle ortada duruyorlar, bunlar için çok üşendiğini söylüyor, bitkin ve bezgin görünüyor.
Ben hemen işe girişiyorum, bir odadakileri yerlerine yerleştiriyorum ve ona diyorum ki “bak telaş etme, yavaş ve zevkli bi şekilde yap bunları, hadi ikinci odayı birlikte yapalım” filan gibi
Hayrolsun.

2 Yorum

  • Sibel 02 Aralık 2010, 22:27

    Ben hazırım, ne zaman istersen 🙂

  • muyat 02 Aralık 2010, 22:06

    hayrolsun.. tam da yazdigin/gordugun gibi evin hali, bi el atsan da ufak tefek esyalari yerlestirip duzene koysak.. ya da ben dedigin gibi yavas ve zevkli bicimde zamana yayarak yapayim seni yormadan..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir