Oradan Nasıl Görünüyor?

04 Mayıs 2012
Frekanslar, bu sayfada 70 i aşkın kişi aynı isim altında dalgalanmaktadır. Bu nasıl bir duygu? İçerden ve dışardan nasıl görünmekte?
  • Nilgün B benim çok hoşuma gidiyor ..hisleri dile dökmek pek kolay olmasa da bana bütünlük ve birlik,aile duygusu verdiğini söyleyebilirim. Bu bana o kadar güzel geldi ki uzun süre ismimi kullanmadım.Şimdi ismimi kullanarak denediğimde ayni hislerin devam ettiğini fark ettim…Demek ki o rahatlığı bünye hatırlamış,diyebilirim..

   YENİ’den DOĞAnlar Kulubü beni gülümsetti bu sözleriniz ama henüz algılayamadım…ya da nasıl söyleyeyim……:) bilemedim.. nasıl söyleyeceği mi de bilemedim…:)

   YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Ben de tüm parçalarım tamamlanıyormuş gibi hissediyorum. İçimde öncelikli olmayan benlerim su yüzüne çıkıyor ve onları hatırladığım için seviniyorum. İlk başlarda biraz afallatıcıydı ama şimdi çok doğal geliyor.

   Nilgün B ben de bilebildiğimce anlatmaya çalıştım:)))

   YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Heyecan verici,farksız ama aynı zamanda farklı!

   Turan Erdal Ben kime hitap ettiğimi bilemediğim için kafam karışıyor…

   İçeriden;aynı organizmanın farklı işlevlerini görmekte olan onlarca bağımsız organ…Çok farklı ama organizma içerisinde aynı amaçla düşünen,çalışan,anlatan….

  • Aşkın Vezir Dışarıdan,bir karınca yuvasını izler gibiyim…Farklı yönlere gitseler de hep aynı yuvaya gelen,etkileşen ve birbirine çok benzeyen,ayırtedilemeyen…Düşünce balonlarıyla kendi iç dünyasında fikirler çarpıştıran,onaylanan,onurlanan…
  • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Aşkın frekansım, şiir gibi anlatmışsın
  • Aşkın Vezir Soru içerisinde “70 i aşkın kişi” yazılınca alınganlık yaptım sayın…;-) Teşekkürler.

2 Yorum

 • Sibel 05 Mayıs 2012, 07:58

  Merhaba İbrahim bey, güzel bir noktaya işaret etmişsiniz.

 • ibrahim 04 Mayıs 2012, 12:15

  Dışarıdan bir izleyici olarak değerlendirmem ; toplumun değer yargıları bizi esir almış durumda. Bir insanın düşüncesi,konuşması veya yazısını o insanın makam-mevki-etiket-inanç vb özelliklerini dikkate alarak içselleştirme-puanlama-önemseme ve değerlendirme yapıyoruz.Bu yaklaşımla sözü kimin söylediğine bakmadan okumak, her insanının söylediğini önemseme durumuna ivmeledi beni. Benim için sevindiri bir gelişme 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.