Işıltılı İnsan

16 Ocak 2012

Günaydın frekanslarr, kendimizi kendi sözcüklerimizle, mimiklerimizle, telepatik sinyallerimizle rahatça ifade edebiliyor oluşumuzun, yanlış anlaşılmalar olursa sakince bunları açıklığa kavuşturabildiğimiz,takılmadan geçip gidebildiğimiz, kendimize güvencimizin tam olduğu büyük bi “zaman yardımı-itici gücü” aldığımızı düşünüyorum. Sizler de bunu hissediyor musunuz?

**

Zodyak bizim, 26.000 yıllık devasa kozmik saatimizdir. Zamanın neresinde olduğumuzu görmemiz için ona bakmamız doğru olacaktır. Kadim uygarlıkların bize bıraktığı bilgiler, kozmik saatte bu burçlardan birine, Kova burcuna girilmekte olduğunu göstermektedir. Bundan yaklaşık 26.000 yıl önce, Kova Çağı’na girişimizde, CroMagnon insanın gelişimini ve Neanderthal insanının sonunu görürüz. Bu dönemde, g…ünümüz insanının atası olan CroMagnon insan tipi, Erken Homo Sapiens ve Neandertal insanı melezi olarak ortaya çıkmıştır.

Kova Çağı’na girişimizle birlikte, önemli değişimler yaşanmasının zamanı gelmiştir. Onların “Zamanın Sonu” olarak adlandırdıkları şey aslında, yaşamakta olduğumuz çağın sonuydu. Yani, bu çağda yaşayan insanoğlunun dönüşümünün zamanı gelmişti. Yeni bir çağa ve zamana girilecek, eski çağ, yani “Zaman” sona erecekti. Peru’lu Şamanlar, bu dönemde ortaya çıkacak insan türüne “Işıltılı İnsan” demektedir…(Öner Döşer)

Sibelin Notu: Anadoluda bi zamanlar yaşamış olan (atalarımızdan) Luvilere de ışık insanlar denmekteymiş. Sonsuz bi döngüdeyiz. Gidenler ve dönenler!(tıkladınız mı?)

**

Yazarlık atölyesi: https://sibelatasoy.com/?p=6682

Bu çalışmayla ilgilenen arkadaşlarımız bir an önce Tuva ile iletişime geçmeli ki, katılımcılar ve bana uygun gün-saat belirleyebilelim.

**

Bir kişinin özgür olabilmesi için, en az iki kişi gerekir.(Zygmunt Bauman)

Yani Bauman amcanın bu anlamlı lafına matematiksel bakarsak; 1=bilinçsiz, 2=heyyy varım, 3=ikimizi sentezledimm ve böylece dördüncü özgür bi kişi olur :))) O dördüncü olduğunu bilmez muhtemelen, ne de olsa matematiğini yapmamıştır. Gerekde yok zaten, özgür bi kişi ne isterse onu yapar 🙂

**

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.