Hastalık bataklığını kurutmak mümkün mü?

Biyofizikçi Alman doktor Fritz Albert Popp, bütün canlı hücrelerin ışık saçtığı ve ışığın kaynağının DNA olduğuna dair bir makale yayınlamıştı. Makaleye göre DNA birden çok frekans yayınlıyordu. Dr. Raymond Rife ise belli frekansları kullanarak virüs ve bakterilerin yok edilebildiğini bulmuştu. Nikola Tesla insan vücudunun yaydığı frekansları, dış frekanslardan yalıtabildiğimizde hastalıklara karşı büyük bir direnç geliştireceğimizi savunuyordu. İsveçli radyolog Bjorn Nordenstrom, bir tümörün içine bir elektrot yerleştirip doğru akım verildiğinde tümörün eridiğini test etmişti. Dr. Robert O. Becker ise “The Body Electric” adlı kitabında insan vücudunun elektriksel frekanslarını ortaya koydu. Araştırmalar her canlının bir frekansa sahip olduğunu ve dahası hepimizin çevremizdeki frekanslardan etkilendiğini gösteriyor. Amerikalı doktor Bruce Tainio insanların ve gıdaların biyofrekanslarını ölçmüştü. Buna göre sağlıklı bir insan vücudunun 62-68 MHz’lik bir frekans aralığı var. Hastalık ve rahatsızlıklar 58 MHz’de baş gösteriyor.
Makalenin tamamını okumak için tıklayınız, önemli.

Bu yöntemi 15 yıl önce kendi imal ettiği bir cihazla kullanan bir doktor arkadaşım vardı, bizzat şahitlik etmiştim mucizelere. Yani konuya eskiden beti vakıfım ancak bu makaledeki ifadelere bir ilavem var ki bu da hayati bir ekleme bence.
Makaledeki döktorun ifadesiyle “batı tıbbı bataklığı kurutamıyor” ifadesi eksik kalıyor çünkü kendi önerdiği frekansı ayarlayan bu cihaz (scio) ve yöntemi de bataklığı KALICI manada kurutamıyor, iyileşmeler geçici oluyor! Sebebi ise diğer bütün yöntemler (tıp ve alternatif şifa yöntemlerinin hepsi) gibi mevcut durumu tedavi etmesi, sorunun kaynağına gidilememesidir! Yani Lineer tedavilerdir bunların hepsi, çok boyutlu şifa veremiyor.


Tabi ki urban shaman takipçileri bunun sebebini tahmin edeceklerdir: Bataklığın oluşma sebebi kişinin kendini ifade biçimidir (düşünceleri, inançları ve kabulleri ile) 24 saat/360 gün kendini durmaksızın yeniden yeniden inşa eder insan mekanizması!. Kurutulmuş bataklık (buradaki ifadeyle frekansı düzeltilmiş alan/organ) belirli süre içinde yeniden kişinin kendini ifade edişine uygun olarak yeniden yapılanır (hastalanır). Bunun olmaması için tek çare sebebe ulaşmak ve kişinin kendini ifadesini değiştirebilmektir ki işte zor olan budur. Biz rüyalar yolu ile, BAK alan şifası, homeopati, hipnoz yolu ile ki bunlar zaten şamanik kökenli tedavilerdir, bunu sağlamaya çalışırız. İnsanlar KENDİ olarak gördüğü şeyi oluşturan söylemlerini, inançlarını değiştirmektense bu bedeni değiştirmeyi tabi bilinçsiz bir şekilde tercih etmekteler ve ölümü yeğlemekteler. Bunun üzerine ciddi biçimde düşünmenizi öneriyorum sevgili dostlar, doğrusu ben düşüneceğim.
Not bu makaledeki cihazla tedaviye her gün sabah akşam girilirse iyileşme belki sürdürülebilir hale gelir ama bu çok pahalı olur kişiye hem para hem zaman açısından (tıpkı diyaliz makinesine bağlı yaşamak gibi) fakat kişiye kendini ifade şeklini değiştirip yeniden inşa etmek adına zaman kazandırma özelliğini de kullanabilen olursa hiç de azımsanmayacak büyük bir buluş olduğunu söylemeliyim.

Not.2: İnsanların orjinal frekanslarının bozulması 3D boyutunun esası olan dualiteye dayanıyor. Bu kendi üzerine kapanan girdaptan nasıl çıkmalı?

Boşluğa daha sık girmek, rüyalar mucizesinin tedavi gücüne AYMAK ve bu konuda rüya görüşmecisi yetiştirme konusuna önem vermek gibi çareler mevcut fakat keskin kararlılık, sürdürülebilir bir çalışma, sebat gerektiriyor, bütün bu işlemler toplu olarak urban shaman konseptinde “3.cü farkındalık düzeyi” alıştırmalarıdır. Bağlantı düzeyi ve işte bu çok boyutlu iyileşme/iyileştirmeye yol açar.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir