Sınırlar!

28 Mart 2012

Bu arada Fringe geri döndü. Fakat bi değişiklik sezdim ancak araştırmaya vaktim olmadı. Senaryo gurubunda bir değişiklik mi oldu yoksa bende mi bi değişiklik oldu bilemiyorum. Resmen yazmakta olduğum kitabın içine girmişler! Yapacak bişey yok, birbirimizden kopya çekiyoruz bilmeden sanırım :))) Sınırlar giderek kayboluyor, bi sisin kalkması gibi adeta. Umarım bunu kaldırabilecek gücümüz olur.

**

Bu yıl başladığından beri bazı günler durup dururken içimde “perfect timing” sözü dönüp durmaya başlıyor, gün boyunca sürüyor hatta sesli olarak da söylemek zorunda kalıyorum. İşin ilginci böyle günlerdeki tüm kavuşumlar gerçekten mükemmel zamanlama oluyor, saniyesi saniyesine.

**

Dıştan bakıp incelemekle o şeyin bizatihi kendi olmayı deneyimleme farkını çok iyi biliyorum çünkü farkındalıklı olarak deneyimledim. Bunlar çok kısa süreli ziyaretler gibi. O şeyden kendini geri alamama ya da almak istemeyiş riski de var tabi. Endişeyle girişilecek işler değil belki de. Kendini fazla tasa etmediğin bi hisle girişiliyor sanki.

Her zaman dediğim gibi kendimden çok şey öğreniyorum :))) Bazen epey uzun sürdüğü de oluyor, tali yollarda dönüp dolaştığım da oluyor fakat her zaman evvelce saçtığım pirinçlerden birini bulup uyanıyorum! Hahahahaha insan olmak çok heyecan verici

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir