Ses Titreşimleri

07 Haziran 2012
YENİ’den DOĞAnlar Kulubü
Biraz önce meditasyon yaparken birşey öğrendim. Bana çok enteresan geldi. Sözcükler,ses tellerimize gelmeden önce,kalpten çıkan titreşimle -tıpkı mors alfabesi gibi vuruşla- ses tellerine gelmeden beyindeki bir merkezle senkronize olup, öğrendiğimiz alfabeye uygun olarak harflere ve cümlelere dönüşüyor!!! Ciddi ciddi ingilizce konuştum jefry diye seslendiğim ama görmediğim biriyle.(Almanca eğitimi almıştım)
  • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Evet ve bu sesler ehlince dışarıdan da duyulabilir:) Kalpten kalbe yol vardır:)
  • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Bu deyim için minnettarım:)beden öylesine özenle yaratılmış ki .kendimizin herşeyi biziz.Yargıcı,celladı,meleği,şeytanı.Ve asla yanıltmak mümkün değil. Ağzımızdan çıkan herbir bir harfle kendi dengemizi ayarlıyormuşuz. Aklıma gördüğüm bir hiyeroglif geldi. Terazi kefesinde,kalp ve tüy.

    YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Mükemmel anlatmışsınız, paylaştığınız ve hatırlattığınız için teşekkürler
  • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Çok güzel yorumlar gerçekten, bana damdan düşeni getirin 🙂
  • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Ezber dünyasından çıkınca böyle şeylerle daha çok karşılaşacağız gibi geliyor bana.Yeni olan elbirliğiyle yol alınacak..Yeni olanda mucizeler çok:) düşünün uyumlanın ‘el veriliyor’ ayar düğmeniz titreşen atomlarınızda.

    YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Ben aklımla anladığımdan emin (!) olduğum “akışta olmanın” ne demek olduğuna bikaç aydır aymaya başladım. Bu gerçekten de bi nehrin suyuyla bazen yüzeyde bazen döne döne bazen dibe batık biçimde yol almak gibi fakat biliyorsun ki hiç bi şey sana ait bi sebepten değil, nehrin suyuna ait bir çalkalanma… Gerçekten ilginç

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir