Me ke aloha pau ole.

03 Mart 2015

Sevgili dostlarım, biliyorsunuz bir süredir gerçekten çok sıkı çalışıyorum, tabi ki bana zevk ve heyecan verdiği için, buna eğleniyorum da diyebilirim. Hepinizi ayrı ayrı özlüyorum, gün içinde defalarca aklıma geliyorsunuz, özleminiz ve muhabbetinizi bir an içime çekiyorum, derin derin soluyorum -her şey bağlantılı-, sevgilerimi sunuyorum. Hepimizin hayatında yeni atılımlar için geriye çekilme dönemleri olur, AY’ın gelgit döngüsü sadece güzel dünyamız için değil her birimiz için de geçerli.

Bu sabah başka bir bilgi aratırken birden karşımda beliren Venüs Bağlantısı ister istemez bana birçok şey hatırlattı.  Baskısı bulunmayan mavi kitabımız Venüs Bağlantısı üzerinden 12 yıl geçtikten sonra daha da bir anlam ifade etmeye başladı, şüphesiz ki biz derinleştikçe objeler, kitaplar ve olaylar da derinleşiyor. Eğer okumak isterseniz dost sitemiz Sonsuz Us’dan free olarak indirebilirsiniz, ya da doğrudan okuyabilirsiniz. Bu kitabı yıllar önce Türkçe bilenlere hediye etmiştim.

http://www.sonsuz.us/node/venus_baglantisi

Aranıza aktif olarak dönmeyi dörtgözle bekliyorum. Me ke aloha pau ole (sonsuza kadar dost kalalım).

*

Sevgi, yaptığın işe özen getirir.
Keyif alarak yapılıyorsa çöpçülükle bakanlık, bahçıvanlıkla cerrahlık, komilikle holding yöneticiliği, duvarcılıkla filozofluğun farkı kalmaz. Her biri özgün her biri mutluluk vesilesi olur.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.