Astral Seyahat konuşmaları-2

20 Mart 2012

Önceki bölüm için Tıklayınız

YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Birşeyin varlıiğından haberdar olmak ve onu kullanabilmek iki ayrı yeti ise .Ve birilerinin varlığından haberdar olup diğerlerinin kullanabilmesi evrimsel kabiliyeti sekte uğratan değil ,destekleyen bir unsur bence..Önden gidenlerin arkadan gelenlere kılavuzluk yapabilmesi adına..Bunun tüm tekniğine vakıf olsak ve burada anlatsak,doğal seleksiyon yine de geçerli olacaktır.Oyunun kuralları aynı…

YENİ’den DOĞAnlar Kulubü söylmek istediğimin anlaşılabildiğinden emin değilim. Çünkü benim sorum aslında şunu sorguluyordu: Bir atom altı varlığının dalga ve parçacık hareketi aynı anda gözlemlenebilir mi?

  • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Evet doğru söylemiş,rüya bedeni fiziki bedenden ayrı bir bedendir.Benim kastettiğimde buydu.Rüya bedeni -Gören- izleyici konumu .Fizik Beden bu sırada konu dışı yaşamsal faaliyetleri kontrol eden bir trafo konumundadır.

  • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Ve bu trafoyu görmek, sizin ikincil bir gerçeklik alanında olduğunuzu farkettirip sizi oyundan tabiri caizse “düşüren” bir unsur haline gelir..

  • Sibel Atasoy Arkadaşlar sistemin nasıl işlediğine dair merak ve arayışlarımız, deneyimlerimizi paylaşmanın önüne geçmesinlütfen. Her ikisi de devam ederse daha aydınlatıcı olur. Gördüğüm kadarıyla astral s.deneyimleyen arkadaşlarımız var ve bu benim açımdan bir nimet, çünkü özellikle genç nesil ve yeni doğan bebeklerin güncel yaşamı haline geleceğini öngördüğüm bir uygulamayı halihazırda yapanlarla konuşabilmek, cevaplar bulabilmek çok güzel.

Gülen D Ben iki kez deneyimledim. Ne olduğunu bilmiyordum.Üçüncü kez ne olduğunu biliyordum , ama yine istemeden geldi başıma ama dedim ya ne olduğunu biliyordum bu yüzden ödüm patladı ve yarıda kaldı bizim seyahat.Ancak istemeden de olsa gerekli şeyleri yaptığımı anladım: Astral seyahat için:1-Boş bir beyin,hiç düşünce yok hatta yarı uykulu,uyku ile uyanıklılık arası en güzel an bu iş için.Gitmek isteğiniz yerde daha önce bulunmuş olmanız işinizi çok kolaylaştırır.2-Çok canlı bir imgelem sanki oradasınız ,zorlamayın sadece orada olduğunuza inanın.3-her ayrıntıyı görmeye çalışın ,orada olduğunuzu hissedin özel bir koku varsa onu hissedin.4-kendinizi asla zorlamayın vücudunuz çok rahat siz çok rahatsınız.Seyahat başladığında bir tünel görüyorsunuz sizi vakum gibi çekiyor, kenarlarında hızla kayan ışıklar var.Ben bu aşamada korktum , kalbim çok hızla atıyordu ,derin bir nefesle gözlerimi açtım ve vücudumun içine geri düştüm.Ancak atan şeyin kalbim olmadığını anladım çünkü gözlerimi açınca kalp atışlarım gayet normaldi, bu kadar kısa zamanda kalp ritmi normale dönmez.Atan şey kalp çakrasıydı , hatta bir an iki kalbim var gibi hissettim.Enterasan bir deneyimdi .Ancak bir kez daha hadi astral seyahat yapayım diye denemedim ne yalan söyliyim:)))

YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Astralde seri cinayet diye bi öykü yazacağım, şaşırmayın diye önceden çıtlatıyorım :)))

Not: Burada 26 kişi aynı isim altında YEN’den DOĞAnlar kimliği altında cevaplar aramaktadır.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir