Yılın ilk BAK Performansı.

Dün gerçekleştirdiğimiz BAK performansında, 2017 yılının numerolojik olarak yeni başlangıçları işaret ettiğini ve bunların neler olduğu soruldu Birleşik Alana ve cevap çok sade ve manidardı: Dünyada şefkat ve merhametin düştüğü sancılı durumdan kurtulması icin “tasasızlık” “saydamlıkla” “işbirliği” yapmak durumunda, böylece dans ve neşe başlıyor, yeni bir melodiye geçiliyor.
Bu melodi aslinda soyut alanda işbirligi ile altın ipliklerden cok ince hesapla dokunmuş, sonra bu dunyaya yani somuta indi! (rol sahibi tarafından aynen bu sözcüklere ifade edildi, göz yaşartıcıydı.)
Eril güçün büyük bir yorgunluk ve bitkinlik, anlamsızlık içinde olduğu görüldü, son sahnede diğer bileşenlerce şifa çemberine dahil edildi.
Gaia’nın bilinci, eski kapalı topluluklar,simetrisel şeklinde düzenlemeden vazgeçmek zorunda kaldı çünkü, Saydamlık ve Tasasızlık her şeyin açık olması için işbirliği yaptılar, İşbirliği kümelenmeleri renkli kıldı. Gaia bu gelişmelere boyun eğdi, daha küçük topluluklar halinde ve genele açık bir biçimlenmeye geçti. Son tabloda durumu bu haliyle onurlandırdığı ve yeni melodiye elindeki olanaklarla eşlik ettiği görüldü. Keza Dişi Güç de bu gelişmeyi büyük bir memnuniyetle izledi, sonunda tatmin olmuş gibi görünüyordu.
Ilk defa bu performansa katilan arkadaşlar şahane bicimde rol aldılar, sanki defalarca oynamis gibiydiler.
Sanırım hem performansa katılanlar hem de moderatör olarak ben çok önemli bir durumla karşı karşıya olduğumuzu hissettik. Tüm bu olanların kendimize, ülkemize ve dünyaya şifa getireceğini bildik.
Katılımcılar, his ve deneyimlerini ilave edebilirler. Aloha
Ertesi gün gelen geri dönüşler:
Katılımcı AA: Alanın etkisi çok yoğun. Henüz karar veremediğim bir konuya çok net bir teşhisle uyandım bu sabah. Ayrıca ters düştüğüm bir arkadaşımı esasında nasıl daha iyi anlayacağım konusunda da bir içgörü geldi.
BAK: Mükemmel. Bu deneyimini bizimle paylaştığın için teşekkürler çünkü hala içimizde şüphe kırıntısı kalmış ise bu gölgeler de dağılıp gitsin.Aslında ta Lemuryan atalardan kalan rollendirme adı veilen şifa performanslarını bilmeden -şüphesiz genlerimizde bu hatıra var- modernize ettik. Ve bu sistem gerçekten çalışıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir