Şehir şifacılarına öneriler

2.seviye eğitimi yaklaşmış olan (Ankara gibi) arkadaşlarımın dikkatine:
Şaman taşlarınızı hazırlayınız lütfen 🙂 Çok kolay, şöyle ki;
yedi tane 1.5 cm çap civarında büyüklükte, normal taş veya çok hafif olmayan ağaç kökü, plastik ya da kristal olabilir, kendinize göre seçebilirsiniz. Bunların şu renklerde boyamanız gerekecek; beyaz, kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, mor.
(bazı malzemelerin boyanıp kuruması vakit alabilir diye şimdiden söylüyorum.
taşlarınızı içine koyacağınız minik bi keseciğiniz de olsa şık olur.
Ayrıca buluşma günümüzden önce en azından 2 günlük sıvı diyeti yapmanızı öneriyorum (mutlak bi şart değil, sadece öneri). Daha önce bahsettiğim gibi çenenizi ve dişlerinizi kullanmadığınız her şeyi içebilirsiniz 🙂
zevkli ve hevesli hazırlıklar olsun. aloha

*

Sevgili urban shaman takipçileri, güneş bize ılık yüzünü gösterdiğinde bu fırsatı kaçırmayalım. İçtiğimiz, kullandığımız tüm suları mavi bir cam kapta güneşin altına koyalım ve ondan suyumuzun MANA’sını artırmasını dileyelim. sadece bir saat beklemesi yeterli olacaktır. bu fırsat kaçırılmaz, ne kadar mana o kadar yaptırım gücü, bir o kadar şifa… Sanırım bunları dersten hatırlıyorsunuzdur.

*

Energy flows, where attention goes.

Dikkatinizi yönelttiğiniz şeyler, bütünlüğünüzün farkındalığını artırma amacına uygun olsun. Diğer bir deyişle;
“attığınız taş ürküttüğünüz kuşa değmeli!”
Bunu unutursanız giderek aumakua’nızdan ayrı düşersiniz.

*

Gerek urban shaman eğitimlerinde gerekse burada önerdiğim uygulamalar, ödev olarak verdiklerim dahil, bunların hepsi yararlıdır ancak zaten her şey gibi keyfidir. Her urban shaman seviyesinde bu uygulamalarımız artacak, derinleşecek ve gündelik yaşamınızın içine girecek. Her öğretinin kendine has bir terminolojsi ve ritüelleri var. Bunların hepsi tek bir amaç içindir: Dikkatinizi bu konuya odakladığınız ANları artırmak! Çünkü bu uygulamalar esnasında dikkatiniz tüm dünyanın gelmiş geçmiş bilge kışılerine, kahunalara doğrudan bağlanmakta ve tüm bilgi tabiri caizse doğrudan bünyenize down load olmaktadır (yüklenmektedir). İşte size şamanın birkaç sırrından birini söyledim, bununla ne yapacağınız size kalmıştır.

*

Bu her zamanki gibi son derece zevkli bir uygulamadır, onu her gün en az bir öğününüzde uygulamanızı istiyorum.
Tabağın içindeki yiyeceklerin hepsiyle göz göze gelin. Onları onurlandırarak kokusunu renklerini içinize çekin. Sonra ilk lokmayı ağzınıza alın. Tamamen sıvıya dönene kadar yavaş yavaş çiğneyin, malzemenin ağzınızın tavanına, dilinizin her yanına ve diş etlerinizintamamına sürünmesini sağlayın, o yiyecek varlıklarının özünün tad/koku olarak tüm bedeninize patlayan bir ışık gibi çarpışını, dalgalar halinde oynaşarak sonunda gırtlağınızdan geçtiğini fark edin. Zihniniz bomboş olsun sadece o güzel varlıkları dinlemeye açın kendinizi. Tüm lokmalarınızı bu şekilde hazinelerini açarak bitirin. biz tamamız diye haber verdiklerinde (tabağınızda ya da masanızda yemek kalmış olsa bile) çatalınızı/kaşığını bırakın ve bu muhteşem anı geçirebildiğiniz için teşekkür edin, hepsine tek tek ismiyle hitap edecek kadar hislenmiş olabilirsiniz, devam edin onların size ulaşmasını sağlayan aracılara, kendinize, aklınıza gelen her şeye teşekkür edin. Böylece uygulamayı bitirin.
Bedeniniz size aumakuanızla birlikte olduğunuzu haber verdi mi?
aloha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir