Mutlu bir haftasonu

Geçtiğimiz hafta sonu Ankara’da Urban Shaman’ın 2. seviyesini açıkladık, uygulamalarla yaşadık ve günlük hayatımızda gerçekliğe taşımak üzere sözleştik çünkü tümüyle armonik ve barışçıl olduğunu hissettik. Tüm katılımcıların bedenlerinde ve yüzlerinde bu şaşkınlığı ve mutluluğu görmek benim ödülümdü.

Ayrıca İki seans da Rüya Görüşmeciği yapabildik, sanırım özellikle pre-shamanlar için oldukça anlaşılabilirdi ve ilerleyen seanslarda soru sorma ve dinleme sanatının güzelliği giderek tüm katılımcıları saracak.

Çok yoğun dört gün geçirdik ve fakat gerçekten muhteşemdi, Ankara bize tam bir bahar havasıyla eşlik etti. Çok şanslı olduğumu bir kez daha hatırladım. teşekkür ediyorum, seni seviyorum. Aloha

Aloha Nedir? Merhaba. Sevgi. Birlikte büyümek ve gelişmek. Yaşam deneyimini paylaşmak. Birlikte mutlu olmak. Şifa. Ayrıca; Kaçınma ve kısıtlama (Hawaii’ce de tüm kelimeler ters etkisini de içinde taşır, böylece kendini nötürler)

*

Gezgin savaşçının yolunda, Psişik yetenekler için kullanılan sözcükler:
Kaula:                Elçi veya sihirbaz
Ho’ola:                Şifacı
Ho’okalakupua: Usta veya sihirbaz
Po’ko’i:                Büyücü
Mo’okiko:           Kara büyücü
Kilo’uhane:         spiritüalist
Ho’ike papalua:  psişik kişi
Kahuna:               Huna bilgisini yaşatan, yayan kişi
Puhi okaoka *:    Kahunanın arzulayabileceği en yüksek pozisyon
..
* Bu düzey dört farkındalık düzeyinin en armonik şekilde kullanımı olsa gerek. Savaşçının yolunda Don Juan buna bilgi adamı olmak derdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir