Kuantum özet

Bireysellik bir illüzyondur 🙂
Bu on dakikalık gösteri, şimdiye kadar ki tüm bilgileri içeriyor ve boşluğa kapı açıyor yani sonsuzluğa. Bunu onbeş sene önce görmüştüm ve büyülendim. Kitaplar yazdım, istedim ki herkes de görsün bu dahiyane sistemi. Az sonra bütün sırrı içeren bu on dakikalık sıkıştırılmış bilgiyi arkadaşlarımla paylaşacağım, sonra oturup bir ışık patlaması bekleyeceğim, gönülde oluşan aymanın parıltısı, şakıması o!
Devamını Gör

http://www.facebook.com/group.php?gid=240342661360&ref=mf#/video/video.php?v=1209392792568&ref=mf

Şöyle de baksanız farketmiyor:

http://www.facebook.com/group.php?gid=240342661360&ref=mf#/photo.php?pid=2877358&id=590779721

Nereye dönüp baksanız aynı büyüleyici seslenişi duyuyorsunuz, bunun hangi birine yetişebileceğiz biz?

Sanırım kritik kütlenin aşılması budur arkadaşlar 🙂

5 Yorumlar

 1. Hightech says:

  İllüzyon olmayan ne varki?
  Aydınlığınız bizleri bir yerlere götürmeye
  devam ediyor.
  sevgi ve saygılarla.

  1. says:

   Sevgi saygı benden, gidiyoruz gündüz gece 🙂

 2. Selam,
  linklerde herhangi bir vidyo bulunmuyor.Birinci linkten facebook profiliniz açılıyor, ikinci linkten “Hakan Yetkin’s Photos – Farklı Pencere” sayfasındaki fotoğraflar açılıyor.Bir yanlışım varsa düzeltir veya vidyonun linkini kontrol edip tekrar gönderirseniz sevinirim.

  1. says:

   Galiba düzeltebildim.

 3. ismail says:

  Eski mistic ogretilerin bilimsel aciklamasi. Demez mi dervisler hayat bir ruyadan (ilizyondan) ibarettir diye. Perception (algilar) bize bazi seyleri GERCEK diye yutturuyor ama bir karincanin gercegi ile arinin gercegi ve dahi kopegin gercegi bizim gercegimizden farkli. Demekki salt gercek yok. Mevlanin hikayesi gibi filli karanlik bir odaya koymuslar ve buraya soktulari insanlarin odadan cikinca fili tarif etmesini soylemisler. Karanlikta filin degisik organlarini tutanlar fili farkli tasvir etmis (bu onlarin bireysel gercegi). Neyse uzatmayayim. Bildigim tek sey hic birsey bilmedigimdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir