Kristal Izgara ya da Kartal!

Enerjisel bilgi şeklinde çokboyutlu olan enerjiyi görmeye başlamanızı istiyorum. Sadece enerji dediğiniz şeyin muazzam miktarı yalnızca bilgidir.
İnsan bilinci gezegeni etkileyen bir damga taşır. İnsan bilinci, gezegeni değiştirecek olan şeydir. İnsan bilinci bilgidir. O sadece düşündüğünüz şeye bağlı olarak geliştirdiğiniz gelişigüzel enerji değil, bilgidir ve güçlüdür. İnsan bilinci aslında gezegenin Kristal Izgarası dediğimiz şeye gider, Kristal Izgara çokboyutlu bir ızgaradır. Onu göremezsiniz, ama o enerji taşır. Çokboyutlu bilgiyi taşır.(Castaneda literatüründeki Kartal kavramı.sa)
Belirli şartlarda ve belirli şekillerde, bir İnsan yaşamı veya mükemmel bir senaryoda birlikte olan çoklu yaşamların etkileşimi, bir mekanda enerjisel bilgi niteliğinde bir damga yaratır. Bu, 3B’deki bir kayıt kasedi gibi kendisini tekrar tekrar çalan bilgi ve enerjidir. (Matrixin kedisi, Ya da bildiğiniz perili ev, hortlaklı konak. sa)
hortlakların musallat olduğu bir evde, kendisini tekrar tekrar yineleyen bir senaryo olduğunu fark ettiniz mi? Hiç yeni bir şey olmaz. Adam merdivenlerden aşağıya iner, adam merdivenlerden yukarı çıkar. Mutfaktaki kadın soldan sağa yürür, sandalyeye oturur, bir süre sallanır, uzaklaşır. Eğer cinayet gibi dramatik şeyler varsa, adam baltasıyla merdivenlerden aşağı iner, tekrar, tekrar ve tekrar.
Çokboyutlu nitelikler ayrıca çoğu zaman sıcaklık değişimleri taşır, her zaman daha soğuk olur. Hatta size, çokboyutlu bir lens geliştirecekseniz, süper cryogenic (dondurucu) niteliğe sahip olmanız gerekir.

Görünürde zeki olan bir şeyi hissettiğiniz yerde, zeki bir “ruhun” olmasını kesinlikle istersiniz ve ihtiyaç duyarsınız. Bu nasıl sadece bilgi olabilir? Yanıt deneyiminizin ötesindedir, bu nedenle bunu anlayamazsınız. Ama çokboyutlu bilginin sizin “yaşam bilinci” olarak düşündüğünüz şeye sahip olduğu görünüyor, ancak öyle değil. Size şunu sorayım: yapay zeka makineleriniz ile (bilgisayarlar) koordine olduğunuz zaman ve onlar sizinle konuşup isminizi söylediklerinde, panikler ve “makinede hayalet” olduğunu mu söylersiniz? Hayır. O yalnızda koddur… bilgi. Şimdi, bunu milyon kat büyütün, çokboyutlu damgalara sahip olursunuz.
Kendinizi bir damgadan (musallattan) kurtarmak. Musallatın damgasından daha kuvvetli olan bir enerjiyi sunmak zorundasınız. (Gerçekten çok sevdiğiniz bir şeyi o mekana getirin, soyut somut fark etmez. sa)
Bilgi çokboyutlu haldeki enerjidir. Her şey mümkündür, çünkü her şey değiştirilebilirdir.
Buradan, geldiğinizden farklı şekilde ayrılın.
Kryon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir