Kişisel Rüya Terapi Uygulaması

Her bir rüyanız, kendinizden gizlediğiniz hazineyi toprak altından yukarı size doğru fırlatan olağanüstü bir araç, eşi bulunmaz bir fırsat.

Onları kendiniz olana dahil edebilmek için kişisel terapi uygulamalarımızı değerlendirin. Bu gerçekten de her birimizin eline en zahmetsiz, en tehlikesiz ve en ucuz  olarak verilmiş latif bir olanak.

Rüyaların özel teknikle AYDIRILma işlemi, zihnen öğrendiklerinizle asla kıyas kabul etmez; çünkü her bir rüyanın ayması hücresel aydınlanmaya sebep olur. Hem sizi hem ilişkide olduğunuz her kişiyi ve her olayı etkiler, tüm bedenlerinizdeki rahatsızlığı şifalandırmakla, yeni enerjiye ve bilince uyumlandırır.

Talepleriniz için lütfen buradan yahut mail adresimden randevu alınız.

sevgilerimle

Sibl Atasoy

Rüya görüşmecisi

Not. Rüyalar ve yöntem hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

1 Yorum

  1. says:

    Açtığım eğitimler yoluyla, yılardır bu yöntemi öğrenmiş,çevrelerine uygulamış arkadaşlarım, hem kendilleri hem de çevremizde on seneyi aşkın süredir, kapı aralıklarında,sohbet odalarında, hatta acil durumlarda internette ve telefonda rüyalarını analiz ettiğimiz tüm arkadaş, ahpap, hatta hiç tanımadığım insanların hayatlarında ne değişiklikler oldu? Onlar anlatmaz ama nadiren ettikleri ya da etmedikleri teşekkürler için helali hoş olsun diyorum. Ben çok memnunum, iyi ki yaptım, iyi ki bana bu fırsatı tanıdılar. İyi ki bu yöntemi öğrenmem için vasıta olan Rezzan arkadaşım vardı, iyi ki yöntemi öğreten o felsefe hocası vardı ve iyi ki, Jung iizdeşi Delaney o kitabı yazmıştı da ne bilip uyguladığımın ismini koyabildim. Hayat gerçekten çok güzel, fırsatlarla dolu, emeği geçen herkese her şeye minnetarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir