Karanlıktan nasıl çıkılır?

İlkyarı ve reklamsız-sevinçli bir gayretle sürdürdükleri faaliyetlerini iki yıldır biliyor ve takip ediyorum. Merkezi ODTÜ olduğu için Ankaralı arkadaşlarımızın fiilen de kolayca ulaşabileceği, yardım eli uzatabilecekleri bir yer. Biz buradan maddi ve manevi katkının ötesine geçme fırsatı pek bulamıyoruz.

İlkyar E-posta Listesine üye olmak ücretsizdir. Küçücük bir formu doldurunuz: http://www.ilkyar.org.tr/ Bu listeye üye olduğunuz zaman belirttiğiniz e-posta adresinize haftada iki defa izlenim gönderilir. Böylece İlkyarın ulaştığı köyleri, çocuklarımızı ve onların gelişim aşamalarını bizzat kendi kalemlerinden izleyebilirsiniz.

Hala okuma isteği duyan çocuklar varsa köylerde ve bunu keşfedip tüm güçleriyle onları arzularına ulaştırmaya çalışan İlkyarın hem kültürlü hem vicdanlı hem de politikadan uzak sessiz alçakgönüllülüklerini tüm kalbimle kutluyorum.
sa
Bayramda koy cocuklarini sevindirmek ister misiniz?
Oyleyse lutfen ILKYAR’in hesaplarina ‘BAYRAM’ aciklamasiyla bagisinizi gonderin, bagislariniz bot, sekerleme, dergi, corap vb olarak koy cocuklarina gonderilecektir..
Cocuklarimiz sevinsin diyorsaniz sizleri de destek vermeye davet ediyoruz…
Herkesin mutlu oldugu bayramlar diliyoruz…
ILKYAR’in hesap numaralari :

İş Bnk. ODTÜ Şb.
TR26 0006 4000 0014 2290 706968 TL

Ziraat Bnk. ODTÜ Şb.
TR64 0001 0015 3708 9703 245001 TL

Saygilarimizla,
ILKYAR

--
Orda bir YIBO var...
http://www.ilkyar.org.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir