İVP FERMİON

İlgimi çekti, dinleyebilmeyii istiyorum.
Öner Döşer 15 Aralık, 09:38 Yanıtla
Gerek kitaplarımda ve makalelerimde, gerekse seminerlerimde, 2012 ve sonrasındaki çağ değişimine yaklaştıkça bizi yeni ve farklı bilinç formlarına taşıyacak şaşırtıcı gelişmeler yaşayacağımızı, bu süreçte kademeli olarak, kendi doğamızın farkına varmaya başlayacağımızı vurgulamaya çalışıyorum. Astrolojik değişimlerin, bilincimiz üzerinde yaratacağı etkileri araştırırken, çok ilginç bir çalışma dikkatimi çekti ve çalışmalarını bize sunmak üzere İVP Fermion firmasını Astroloji Okulu’na davet ettim.

Rusya St. Petersburg’da bir bilim adamı tarafından kurulmuş olan ve kuantum fiziğindeki en yeni buluşlarını insanların günlük yaşamlarına taşıma amacı güden İVP Fermion firması, 20 Aralık 2009 Cumartesi günü 15:00-18:00 saatleri arasında Astroloji Okulu’nda ücretsiz tanıtım yapacaktır. Firma hakkında detaylı bilgiye www.enerjidengesi.net adresinden ulaşılabilir.

Tanıtım Yazısı

Öncelikli hedefi beynimizin kapasitesini ve yeteneklerini geliştirmek olan İVP firması, doğuştan sahip olduğumuz yaşam enerjisini, gereksiz yere (negatif düşünceler, psişik saldırılar, nazar, kafa karışıklığı, bilinçaltı programlar) harcanmaktan koruyan ve bizim için öncelikli olan sağlığa, mutlu ilişkilere, hedeflerimize, yaratıcılığımıza yöneltmemize yardım eden yapılar oluşturuyor. Esas itibariyle bu yapılar, Sıfır-Noktası Enerjisi (Zero-Point Field), Quantum Boşluk, Prana, Chi ya da Eter adını verdiğimiz mikrokozmostan makrokozmosa, her yerden ve her şeyin içinden akan sonsuz Birleşik alanı doğru yönlendirmemize yardımcı oluyor, bunu için ise ses enerjinizi kullanıyor.

Bu Kova çağı teknolojisinin temelleri yaklaşık 50 yıldır tüm dünyada torsiyon alanı ya da diğer adıyla eter alanı konusunda yapılan çalışmaların sonucunda yapılan bir keşifle atılmış. Özellikle Rusya’da farklı şehirlerde bulunan çok sayıdaki araştırmacı, XXI. yy enformasyon teknolojilerinin temeli ve torsiyon alanlarına anahtar olabilecek ara taşıyıcı (transporter) tipini oluşturmakla meşgullerdi ve 2003 yılının Ağustos ayında Ekaterinburg şehrinde böyle bir taşıyıcı yapıldı. ‘Fermion’ projesinde ise boşluğun insan bilincinin yardımıyla yönetilmesi alanında en son araştırma ve incelemeler kullanılarak Fregat serisi geliştirildi.

Hedeflerin gerçekleştirilmesi, insan enformasyon alanının korunması, tüm sıvıların nötrleştirilmesi ve enerjilendirilmesi, her gün bindiğimiz arabalarımızın ve içinde yaşadığımız mekanların enerjisinin temizlenmesi ve daha bir çok konuda hayatınızın değişmesine yardım eden bu yapılar hakkında bilgi almak istiyorsanız, 20 Aralık Pazar günü yapılacak katılım için [email protected] adresine veya 0216 386 73 96 numaralı telefona ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Tarih: 20 Aralık 2009, Pazar
Saat: 15:00-18:00
Adres: Astroloji Okulu, Bağdat Cad. No:284 Canoğlu Apt. Kat:3 D:20 Caddebostan

SUNUM ÜCRETSİZDİR

Esasen bir fizikçi ve bilim adamı olan, firma kurucusu Verhovtsev N. V.’in sunumunu aşağıda okuyabilirsiniz.

‘İVP FERMİON’
Şırketin ana hedefi günlük yaşam için ileri teknolojilerin tanıtımıdır. Yenilikçi ve Girişimci olan Projenin görevi: Fizik Torsion Alanları ve insan bilincini geliştirme gibi konuları içeren en son buluşların doruğunda yer alan teknolojilerle ilgili bilgi vermektir.

‘FERMİON’ projesi, ‘FREGAT’ serisi adı verilen yapıları pratik kullanıma sunmaktadır. Bu yapılar; kişinin, beyninin kullanılmayan potansiyellerini kullanmasına, emsalsiz bir bilgi koruma sistemine sahip olmasına ve ayrıca sıvılardan negatif ve gereksiz bilgi katmanlarını ortadan kaldırmasına yardımcı olmaktadır.

‘FREGAT’, fiziksel hastalıklardan alınması gereken dersin esasının anlaşılmasına yardımcı olmaktadır. Eğer bir kişi, kendi duygusal ve ruhsal alanlarında olan problemlerin nedenlerini ortadan kaldırmak için her tür çabayı gösterirse, onun fiziksel ve ruhsal durumu belirgin bir şekilde iyiye gider, ki bu tam iyileşme gerçekleşene dek sürer…

‘İVP FERMİON’un konseptinin esası: Hiçbir mekanik cihaz insan bilincinin yerini alamaz. ‘FREGAT’ yapılarına sahip bir kişinin bulunduğumuz bilgi çağında hayatta kalma ve refah içinde bir yaşam garantisi sadece kendisini geliştirmesi ile mümkün olur . Ancak kuvvetli stimulasyonlar(uyarımlar) bu gelişimi hızlandırır. Bu sebeple, ‘İVP FERMİON’un tüm yapıları; insan bilinci ve yeteneklerini geliştirmek üzere etkili bir uyarım olarak sunulmaktadır.

İVP FERMİON’Kurucusu ve başkanı
Verhovtsev N.V.

3 Yorumlar

 1. Murat Çetin says:

  Sibel hanım, bu toplantıya katıldınız mı? Fermion yapıları ile ilgili fikriniz nedir? Almalı mı?
  Lutfederseniz çok sevinirim.

  Sevgi ve saygılarımla

 2. says:

  Bu toplantıya katılamadım ancak bu görüşün temelini eskiden beri içimden hissettiğimden, ortaya koyduğumbirproje var:
  https://sibelatasoy.com/?p=4102
  Yaklaşık bir yıldır uygulamalarını yapıyoruz, gerek ben gerekse diğer katılımcılar sistemin çalışşmasına hayranız. Fakat Birleşik Alanı “yönlendirmek gibi” biramaç taşımıyoruz, biz onu kullanarak anlayışımızı genişletmeye çalışan bir gurubuz diyelim 🙂
  Bütün lisanların lastikli yönleri vardır, kelimeler önemli değil ancak niyetin rüzgarı/kokusu hissedilebiliyor değil mi?

 3. Niyetinizin rüzgarını ve kokusunu net olarak hissediyorum Sibel Hanım. TUVA’da ki çalışmanıza katılmak isterim. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

  Sevgi ve saygılarımla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir