İncitilme/Gücendirilme

02 Haziran 2012

“Bir savaşçı incitilebilir ama gücendirilemez.”CC
İncitilmekle gücendirilmek arasında ki fark nedir sizce?

 • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü bir savaşçı incitilebilir mi sahiden?

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü savaşçı da bir insandır.onu diğer insanlardan farklı kılan, insani niteliklerinin ayırdında olması ama bunlara takılıp kalmamasıdır.

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Bi yerden birisi üzerine bi ok sallarsa sana isabet eder, yara alırsın (incinme) canın acır ama bunu sanki sana küçük ölçekli bi yıldırım çarpmış gibi algılarsan gücenmezsin (ne yani yıldırımı dava mı edeceksin!) hele öldürmediyse bir an önce iyileşmeye bakarsın sırada yapacak öyle çok şey var ki! hehehehe

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Gücenmenin motivasyonu alınganlıktır.Alınganlık, kendimize verdiğimiz kişisel önem yüzündendir.Savaşçının kişisel önemliliği yoktur.

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Savaşçı yaralanabilir ama ölmez :)))

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü her insanın geçmişten getirdiği yaraları vardır bunları fark edebilmesi için hayat karşısına olaylar çıkarır, hastalığın ağrıyla betimlenmesi gibi incinmekte insana o konuda algısının değişime ihtiyacı olduğunu gösterir..savaşçı bu anlamda incinebilir.lakin savaşçı çoook iyi bilirki biz birin hücreleriyiz ve başına ne geliyorsa bütünün harına ve şifası içindir o yüzdende başına ne gelirse gelsin gücenmez..

  YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Ben dediğinin ne olduğunu bildiğinden takılıp kalmaz

  Nilgün B <incinmesinin daha önce bilmeden aldığı yaraların kanaması -olduğunu bilir.Gücenmek ise alınma-kişisel önem ve yeni yara olduğundan yeni yara yapmaz-geleni kanamnın görülmesi ve şifası içinı için fırsat görür.

  Sibel Atasoy Süpersinizzz siz. Bu konu acaip anlaşılmış frekanslarca

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.