Hayatımız test

Hakikaten kendimizi anlamaya yönelik arzumuz ne kadar yüksek. Hele psikoloik testleri yapmaya bayılırız, en azından benim böyle bir gözlemim var. Az önce bir arkadaşımdan çeşitli testler olan bir adres gelmiş, ben de ilkini yaptım;

Görsel Algınıza Göre Karakter Analizi

Kişiler etrafındaki olayları kendi algılarıyla biçimlendirir ve yönlendirirler. Karakter dediğimiz şey bu algıların neticesinde geliştirdiğimiz davranış biçimlerinin toplamıdır. Bu testi tamamladıktan sonra görsel algılama şeklinize göre karakterinizi öğrenebilirsiniz. Test sonuçları bilimsel değer taşımaz.
Tabi sonuç beni bi hayli güldürdü sabah sabah;

“Hayat Bir Oyun” Diyenlerdensiniz

Hayatın çok fazla ciddiye alınacak bir yanı olmadığını düşünüyorsunuz. Sizin için bir işin içinde eğlence ve heyecan yoksa bir anlamı da yok. Kendilerine ulaşılmaz hedefler koyarak, hayatlarını o hedeflere ulaşmak uğruna mutsuzluk ve hırs içerisinde geçiren insanları anlamakta zorluk çekiyorsunuz. Çünkü siz eğer bir iş yapıyorsanız o işten keyif alıyor olmanız gerekir, aksi takdirde sadece bir hedef belirleyip ona koşuyor olmak, sizin için anlamsız bir uğraş. Bu yüzden siz rahat ve keyif veren tavırlarınızla herkesin kendi yaşamı içerisinde birlikte olmak isteyeceği huzur veren bir karaktersiniz.
“Oyun”, şurada mütevazi sitemde bile sanırım en çok kullanılan kelimedir, üstüne üstlük bi de “oyun kuramı” nı yazmışım!
Neyse siz de test severlerdenseniz adresi veriyorum, keyfini çıkarın derim:
İyi haftalar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir