Güneş patlamalarının insanlar üzerindeki fiziksel ve bilinçsel etkileri

Güneş patlamalarının insanlar üzerindeki etkileri yavaş yavaş belirginleşiyor, aşağıdaki yazıda görülen belirtilerin hepsi iki yıldır üzerimizde. Bütün bu çileleri boşuna çekmediğimizi bilmek de işe yarayabilir; Bilincin arkasına saklanmış şeyleri ortaya çıkarıyor!
Şimdi bu saklambaç oyunun ebeleyeni (yoksa ebesi mi) olmak da bizlere düşüyor, dayanışma lazım. Geri bildirimler lazım. Başka?
(araştırmayı yapıp bize bilgi veren Deniz arkadaşımıza teşekkürler)

Magnetospheres_600_L
http://www.carliniinstitute.com/solar_flare_symptoms
“Deneyimlediğimiz şey sadece güneş değil. Galaksideki çok daha büyük olaylar güneşi harekete geçiriyor. Birçok kişi yaşadıkları deneyimleri ve semptomları başkalarıyla paylaşmıyor. Delirdikleri düşünülmesin diye. Ama birçok kişi aynı semptomları yaşıyor. Bİrçok kişi delirmediğini kanıtlamak için doktorlara gidiyor.
Bİrçok kişinin başta basınç, başağrıları, migren, doğru düşünebilme zorluğu, düşüncenin ortasın kelimeleri unutma, ve kulakta çınlama duyduğu konuşuluyor.
Hipotalamus ve pituatry bezi (3.gözle ilgili) güneşten gelen dalgalarla gelen bu yeni frekansa ayarlanıyor ve her hücremiz dışarıdan gelen bu titreşimleri alıyor.>
Birçok okuyucum, çok bitkin ve tükenmiş hissettiklerini söylüyor- ki bu vücudun yeni enerjiye ayak uydururken dinlenmek istediği anlamına geldiğini söylüyor. Birçok kişi bunun farkındalığına varıyor. Birçok kişinin sezgisel yetenekleri uyanıyor. Sinir sistemi bu durumdan etkileniyor, bu sebeple birçok kişi gergin.
Mide ağrıları , iştah kaybı, iştah artışı, sindirim bozukluğu görülüyor.
Kalpte ritm bozukluğu görülüyor. Ve ısı hassasiyeti görülüyor vücutta. Bazı yerler ısınıyor, diğer yerler sebepsiz soğuk. Birçok kadın hormonların etkilenip, etkilenmeyeceğini soruyor. CEVAP evet!

Birçok kişi öncekilerden çok farklı rüyalar gördüğünü söylüyor.
Vücut bu enerjileri hazmetmek için çok fazla çalışıyor, o yüzden çok suya ihtiyacı var. Bu dönem ekstra su içmek gerekiyor. Kafein azaltılmalı. Vücut susuz kalmamalı. Vücudun enerjisini artırmak için Omega 3 alınmasını öneririm. Vitamin B complex sinir sistemi ve beyin fonksiyonları için önemli. Depresyon için lavanta esansı eklenmiş banyo yapılmalı.

Güneş patlamalarının insanlar üzerindeki etkilerini inceliyorum ve vertigo/başdönmesi yaşayanların benimle kontağa geçmesini istiyorum. YÜze ateş basması yaşayan var mı? Ya da hiç yaşamadığı başka semptomlar? Bana yazın :
Heather Carlini C.M.Ht.

http://www.mysticmamma.com/recent-solar-flare-activity…/
“Bilincin arkasına saklanmış şeyleri ortaya çıkarıyor. 
Eğer bir konuda sorun yaşıyorsanız bu dönem, o şey ruhunuzla bağlantılı olmadığı için oluyor. Ruh artık çok güçlü, yeniye doğru bize liderlik yapıyor. 
Kontrol etmeyi bırakıp, ruhunuzu takip edin. Hala eskiye mi bağlısınız, yeni bir şeyin rehberliğini red mi ediyorsunuz? Eski yolun tek yol olduğunu mu düşünüyorsunuz, ya da çok çalışırsanız her şeyin gelişeceğini mi düşünüyorsunuz?

Biz yeni bir aşamadayız. Çok iyi çalışmayan şeyler, yeni alanınızda yok. Onları gelecekte sizin için ne olduğunu bilmeseniz bile bırakabiliyor musunuz? Yeniliklerin rehberliğine güveniyor musunuz?

İşte bu soru aslında, “ölmeden ölmeye hazır mısınız” demektir bence.

1 Yorum

  1. Deniz says:

    : )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir