Enerji Kokusu

Dilimizde “Burnu iyi koku alıyor” diye bir deyim vardır, bilirsiniz. Birisi iyi bir yatırım yaptıysa, tam zamanında ihtiyacı olan bir şeyle karşılaşacağı bir yerde olduysa, burnu iyi koku alıyor deriz. Bunun burunla ilgisi yoktur tıpkı GÖRMEnin gözle ilgisi olmadığı gibi. İşte bu kokusunu alma durumuna Adamus “Enerji Kokusu” demiş ve bunun üstatlığın habercisi olduğunu da söylemiş. ugh! Galaksiler aşkına. Aloha be yaw 🙂

…muhtemelen bugünlerde giderek daha çok oluyor. Basitçe herhangi bir şey için çok güzel bir his ortaya çıkıyor. Ben bunu enerji kokusu diye adlandırıyorum.
Mis gibi bir koku. Koku. Latince bir sözcük olan ve his- hissetmek anlamına gelen “sentient”ten gelir. (İng: Scent; koku-sezi) O bir duyu gibidir ve ben son zamanlarda, duyularınıza geri gelin ile ilgili çok konuştum. İşte koku da bununla bağlantılı. Oda güzel kokabilir. O sadece fiziksel bir koku değildir. Odada bir enerji vardır, belirgin bir enerji. Sizin evinizdeki odalardan birisi böyledir, orası belki yatak odanız, belki de tuvaletinizdir.
O belki de bir kahve dükkanıdır; gittiğinizde çok rahat ettiğiniz bir yerdir. Bu belki siz oranın bir süredir müdavimi olduğunuz için böyledir ama ben size, sizin oraya güzel bir enerji kokusu olduğu için gittiğinizi söyleyebilirim. Orada gerçekten ahenkli enerjiler vardır.
Bu bir internet sayfası olabilir, bir web sitesi ve siz basitçe orada olmaktan hoşlanıyorsunuzdur. Sizin basitçe gerçekten rahat hissettiğiniz yer belki Crimson Circle web sitesidir, belki de başka bir web sitesi ama orada gerçekten rahat hissedersiniz çünkü oranın güzel bir kokusu vardır, güzel bir aurası vardır. Bu belki de herkese değil sadece size öyle gelebilir ama iyi hissettirir, tıpkı bir şarkı gibi. Sadece iyi hissettirir.
Siz gün geçtikçe bu tip reaksiyonlara, bu kokulara daha çok sahip olacaksınız.
sizden bir an durmanızı ve sadece hissetmenizi istiyorum – yerleri, şeyleri, insanları – etrafınızda oldukları için iyi hissettiğiniz yaşamınızdaki insanları. Onlar en derin sözcükleri söylemiyor olabilirler, onlar en akıllı olmayabilirler. Belki farklı bir kültürden geliyor olabilirler, farklı politikalara sahip olabilirler. Ama bilirsiniz işte, siz onların yanında basitçe iyi hissedersiniz. Bu bir enerji kokusudur.
Bir koku yayarsınız. Bir koku yayarsın.
Adamus

*

Mevcut fiziki düzlemde hep bir aracı gibi hissettim kendimi. Dünyayı çok ama çok sevdim, seviyorum. Fakat aynı zamanda soyut alanlardaki faaliyetim çok yoğundu. O faaliyetlerin belki %95ine anlam veremedim Sibel bedeni ve olanaklarıyla; ama kalan %5 lik kısmı iyi ifade edebilmek ve ortak mutabakat gerçekliğimize kazandırabilmek ve paylaşmak için çırpınıp durdum. Çok çalışıyorum, beni tanıyan herkes buna tanıktır. Sibel olarak kendimi bebe gibi görüyorum. Elimden gelen bütün gücümle ona daha çok farkındalık kazandırabilmek ve evrenin mucizelerinden bir nebze aktarabilmek, hücrelerini bunlarla yenileştirmek, geliştirebilmek istiyorum çünkü sonuçta bu bedeni ve yapabildiğim tüm iyileştirmeyi Dünya anaya bırakacağım. Farkına varabildiğim her şeye müteşekkirim. Onun bize sunduğu tüm güzelliklere karşılık olarak değil tabi ama minicik bir katkı sunabileceğim için tıpkı bir çocuk gibi gururlanıyorum. Hay Allah iyiliğimi versin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir