Çok Boyutlu Olmak

04 Nisan 2018
İnsan Varlıklar daha büyük hakikate uyanıyor ve bu sadece mesajların içinde değil. Daha büyük hakikat çocuklar için ve onların çocuklarının çocukları için gezegendeki diğer uygarlıklar ile uyuşabilir bir barış dünyası vizyonudur. Bu, “Yaratıcı hakkında bizim inançlarımız farklı, ama sizin inançlarınızı da onurlandırıyoruz. Sisteminizde yaptığınız şeyi onurlandırıyoruz, çünkü bu tek kaynak ile bağlantılı” diyecek olan gelecekteki kültürler hakkında bir vizyondur.
Gezegende birliğin yayılmasının zamanıdır. Birlik, “şeylerin bütününün farkındalığı, her şey arasındaki bağlantının birleşmesi” demenin başka bir yoludur. (3.cü farkındalık düzeyi)
 
Aslında, 23 çift kromozoma sahip olduğunuz görünüyor. Ama, bunları yalnızca 3B’de yapabildiğiniz noktaya kadar inceliyorsunuz. Bunları 3B kimya enstrumanlarınız ile lineer bir şekilde araştırıyorsunuz, çünkü şu anda tek sahip olduğunuz bu. Öyleyse 24 ncü çift nereye gitti? Ya onun hala orada olduğunu söyleseydim? 24 ncü çift kuantum çifttir. Hala 24 çifte sahipsiniz, ama 3B biyoloji sadece 23 çifti görüyor. 24 ncü çift ne ile ilgili? Bunun perspektifini kaybettiyseniz, herhangi bir anlam ifade etmeyecektir. 24 rakamı ile ilgili kadim Tibet’ten gelen nümeroloji nedir? Bu altıdır (6) ve eğer o sistemde altı rakamının anlamına bakarsanız, “en yüksek seviyede insan – armoni ve denge”dir. Bunu biliyor muydunuz? Çok boyutlu olan 24 ncü çiftin 200,000 yıl sonra uyanmaya başlaması ne tesadüf?
Hiç Bir Şey Tekil Değildir
Eğer çok boyutluluğu gerçekten anlarsanız, aynı zamanda fizikte veya hayatta tekillik olmadığını da kavrarsınız. Hiç bir şey tek başına değildir. İçinizde tek bir ruh yok. Hatırlanacak tek bir hayat yok. Hatırlayın, her şeyin başka her şey ile birliği var (bağlantının birleşmesi). Bunun kendisini göstermesini izleyin. İnsan Varlıklar hatırlamaya başlıyor ve çoklu Akaşalar ile birleşmeye başlıyor.
 
Dinleyin: Büyük bir politikacı çağların en iyi politikacılarına katılmaya başlayabilir. Çoklu – Akaşik kaydı hisseder – sadece kendininki değil, tarihteki en büyük liderlerin kayıtlarını. Liderliği o zaman ve çok eskimiş bir hükümete büyük bir değişim ve fikirler getirebilir. Büyük bir müzisyen aynı anda eski üstatların hepsine katılmaya başlar! O müzisyen sadece eski üstatları duyumsamaz, eski üstatlar olur. Süper – insanlar, süper – sanatçılar, süper – politikacılar olacağını söyleyebilirsiniz. Bazıları zaten buradalar!
 
Sorunuz şu, “Bunu nasıl yapabilirler? Bu şekilde çalışmaz” Çok boyutluluğa hoş geldiniz. Çalışması için tasarlanmış olan yol budur. Şu anda tekil, lineer bir kutudasınız. Tek ruhun lineer fikrini unutun. Perdenin diğer tarafındaki ruhlar size daha önce anlattığımız “çorba”dır. Kendinizinkine, artı onlarındaki erişebilirsiniz ve bu, çok boyutlu bilinç için tamamen normaldir. Bu, titreşmeye başlayan ve sizi var olan her şeye bağlayan 24 ncü kromozom çiftidir. Bunu gözleyin..

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.