Birlikte Yaratım Gücü

Birlikte yaratma konusunda bilinmesi gereken dört unsur vardır. Eğer birlikte yaratma gücünü kullanmayı istiyorsanız bu dört mekaniği öğrenmelisiniz

.1. Niyet: Her ne pahasına olursa olsun Nötrlenmeyi dileyin. Bu Kryon dilinde karmadan temizlenip Işik bedene geçmek, Don juan’in dilinde uçurumdan atlayıp özgürleşmek demek. Fark etmez. Niyet birinci dereceden önemli.

2. Realite : Birlikte yaratim gücü, üzerine oturdugunuz bir sandalye gibi araclar sunacaktir. Bi sandalyeye otururken sizi tasiyip tasimayacagini dusunmezsiniz, oturursunuz, onu kullanirsiniz. Evvelce sihir gibi olan şeyler, bilimkurgu olanlar şimdi realiteniz olmadi mi? Sürecin nasil olacagina bunu yapip yapamayacaginiza takilmayin. Realiteye dönüşmeyecek bi sey, günlük yaşamda kullanmayacaginiz bi sey icin niyetlenmek neye yarar ki! Dikkat edeceginiz tek şey, sandalyenin bi araç oldugunu hatirlamaktir, tapinç öznesi degil

.3. Sözle ifade etmek: sürecin mekaniğidir bu. Ağzınızın söylediklerini kulaklarınızın işitmesi önemlidir. Sözleriniz havaya karışır ve tekrar zihninize geri döner. Bu süreçte o Ruhun sizden işitmek istediği şeyle “tokalaşır.” Özle sözün birligi.

4. Kendiniz için yaratmak: işte son yıllarda birlikte yaratimi yanlis anladigimiz icin aksayan nitelik budur. Biz bunu diger insan kardeslerimizle birlikte ortaklasa bir kullanim olarak algiliyorduk oysa birlikte yaratim kişisel bir uygulamadir. Kendin icin, kendi tutkun icin bi sey yaratmak bencillik degil, kimseye zarar verebilecek bi eylem degil.Eğer karmadan temizlenmiş ve aydınlanmışsanız, çevrenizdeki insanlar için uygunsuz olaylar yaratmayacaksınız demektir. Bu edim gezegenimizin titresimlerini yükseltir, diger insan kardeslerimize ve baska varliklara örnek olur. Birlikte yaratimin “birlikte”sini şöyle açiklamak istiyorum: Sonsuz potansiyeller denizi ile niyetlenen özgür bireyin kavuşumudur bu. İçimizdeki tanrisalligin işlev kazanmasidir. Tanridan artik korkmadigimiz onunla bir oldugumuzun resmidir.

Mekanizma budur, alin kullanin.

 

Ben de kendim dahil her birinize, tüm varliklara, sonsuz yaraticiya tesekkür ediyorum, sevgi ve sayginin sicakligi ile alip kullaniyorum. Yolumuz açık olsun.

 

Not: HER NE PAHASINA OLURSA OLSUN ne demektir? Ya istiklal ya ölüm demektir. Ölümü danisman almaktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir