Batma yüzeyi

12 Nisan 2012

Kendi yumurtanızdan, sulbünüzden doğurup OLdurmadığınız çocuklarınızı da kütüğünüze yazdırın. Batma yüzeyini genişletmelisiniz. Bu acil bi durum.

 • Hanife A batma yüzeyini genişletmek zaman kazanmaya çalışmak değil midir? yani en baştan işin içine “batma” lafını koymuşuz:)

  Sibel Atasoy Her zaman tufan olmuyor 🙂 batarız çıkarız olsun diye

  Hanife Altuntas eşeği sağlam kazığa bağlayalım diyorsun:)

  Sibel Atasoy ağırlığınız artacakmış gibi görünür ama tam tersine hafiflediğinizi görüp bana teşekkür edeceksiniz. Hoş beklentim yok, hayat yeterince ediyor )
 • Hanife A ilk cümleyi açar mısın biraz?

  Sibel Atasoy hangisi

  Hanife A ‎”kendi yumurtanızdan sulbünüzden doğurup OLdurmadığınız çocuklarınızı da kütüğünüze yazdırın.”

  Sibel Atasoy kan bağından kurtulun diyorum 🙂

  Hanife A ha ben yanlış anlamışım..hem kendi yumurtandan doğuracaksın, hem oldurmamış olacaksın, sonra kütüğe yazacaksın gibi..o nedenle anlamakta zorlanmıştım.tşk ederim: şimdi oldu.

  batma da çıkma da netliğe kavuştu.:)

  Sibel Atasoy farklı yollardan ifade etmeyi deniyoruz ya 🙂 KBK (kan bağından kurtulmak), kabakulaktan kurtulmak gibi hahahahahaha Belki kabakulak olunca uyanış müziğini duyamıyoruzdur
 • Hanife A
  ben çocukken geçirmiştim o hastalığı. rahmetli anneannem başımda günlerce beklemişti..bu aralar, özetleme işinin ucundan kıyısından tuttuğumdan, çocukluğuma da küçük seyahatler yapıyorum.öylece izliyorum çocuk- beni.onu anlıyorum, seviyorum, onurlandırıyorum..onunla birlikte, ona kucak açan, herkesi de..daha geçenlerde bir rüyamda da rahmetli babamı gördüm..ömrü hayatında takım elbise kravat giymemiş adamcağız, takım elbiseli göründü rüyamda. iyi mi?:) bu yorumlarda çenemim düşmesi, çocukluk anılarıma gidişlerim de bundandur yani..haberiniz ola:)

http://www.youtube.com/watch?v=66TuSJo4dZM&feature=fvwrel

Siz kaç tanesinden uyandınız?
Tekrar tekrar tekrar… Bu bir kişiyle olacak iş değil. Herkesin farklı işlevi var. Ancak bir gurupla başarılır uyanmanın kalıcılığı.

Sürdürülebilir inovation…Moda oldu, Her büyük şirketin ana ilkelerine girdi. Güzel buluş ama kendini sürdüremez kelimeler, insanlara muhtaçlar.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.