O gerçeklikte buluşsak, konuşmadan anlaşsak

Merhaba Sibel Hanım, Lanıakea’nın son satırını da bitirir bitirmez size sıcacık teşekkürlerimi belirtmek ve tebrik etmek istedim.

Ben de aslında Serap gibi bu güzel eserinizde konu edinilen durumlara hiç aşikar değilim. Son zamanlardaki uzaktan uzağa ilgimi saymazsam. Sizi de aslında kitabınızı almadan bir şekilde el yordamıyla bulduğum ve 1 yıldır tamamen amatörce uyguladığım ho’oponopono sayesinde tanıdım. Bu konularda değil emekleme ‘agu’nun ötesine bile geçememiş bir okuyucunuz olarak (ki bloğunuzu da takip ediyorum) kendim ve bütüne nasıl bir faydam olur, nasıl bir yol iz sürmeliyim sorularına cevap aramaktayım. Ümidim odur ki bana vereceğiniz tavsiyeler vardır. (kitap, blog hatta gücümün yeteceği belki bir eğitim).

O gerçeklikte bulussak, konuşmadan anlaşsak, herkes kibar ve naif olsa diye düşündüm okurken. 😇 Elbet İke, Mana, Manawa ve diğerleriyle de tanışmak pek bir hoş olurdu.
Polisiye okumayı çok severim. Kurgu da çok yerli yerinde. Okuyucuyu yoran hatta kimi zaman kafasını karıştıran düzensizlikler hiç yok kitabınızda.

Şimdi diğer kitaplarınızda sıra, emeğiniz için teşekkürler, yolunuz hep açık olsun. Sevgiler.

Ece Kavaklı Timoçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir