21 Aralık 2012, doğum günümün ertesi :)

17 Aralık 2012

ADAMUS: Evet. Biliyor musun kaç kişi dünyanın sonu konusunda endişelendi. Yer altına sığınaklar ve onca delice şey yaptı? Ve biliyor musun 22 Aralık onlar için baya karanlık bir gün olacak. (Kahkahalar) Üzücü bir gün. Neden mi? “Yine yanlış anlamışım. Dünyanın sonunu bile doğru bilemiyorum. Bir kez daha elime yüzme bulaştırdım!” diyecekler.

Kısaca bugün ve gelecek ay arasında hiçbir konuda endişelenme. (Jane güler) Hayır, ciddiyim. Aklından “Oh, yapabilir miyim bilmiyorum” geçiyor. Tabi ki yapabilirsin. Sadece endişelenmemeyi seç. Endişe, üzerine gelmeye başladığında ne yapıyorsun?

JANE: Bazen durup derin bir nefes alıyorum.

ADAMUS: Evet ve bazen…

JANE: Ve kendime “Bunlar da geçecek” diyorum.

ADAMUS: Evet. Ve şu da var. O sen değildin. Sadece “Geçecek” değil aynı zamanda “O sen değildin” de. Tüm korkular, tüm endişeler, geçmiş olay hatıralarınızdan kaynaklanır ki artık siz Yeni Enerji’ye girdiğiniz için bunların bir hükmü kalmamıştır. Gerçekten de, o sen değildin. Endişe ne zaman yüzünü gösterse, derin bir nefes al ve onu öp, tıpkı Edith ve benim daha önce öpüştüğümüz gibi. (Bazıları kıkırdar) Onu kucakla. Onu hiç unutturmayacağım. Onu kucakla. İçine dal. İçine dal. Endişelenecek hiç bir şey yok. Seni her yerde, hatta rüyalarında bile takip etmesine izin vermek yerine, içine dal. Ne olduğunu gör. Bu sadece enerji. Endişenin sadece bir safsata olduğunu anlayacaksın. Evet. Dur. Endişe nereye gitsen seni gölge gibi takip ediyor. Arkanı dön ve onunla yüzleş. Ve ne olduğunu gör. Onunla savaşma ama. İçine gir.

JANE: Farkı nedir?

ADAMUS: Savaşmak bir düşman olduğun anlamına gelir. Ortada bir savaş varmış gibi onu yenmeye, onu bastırmaya çalışıyorsundur. Ama aslında yok. Sadece içine gir. İçinden yürüyüp geç. İçinden yürüyüp geç. Sadece bunu dene.

Gelecek ay ve sonra da, bir sonraki ay boyunca, lütfen insanlara ne kadar harika hissettiğini, ne kadar inanılmaz göründüğünü, ne kadar huzur dolu olduğunu ve bu kadar ekstra enerjiyle ne yapacağını bilmediğini anlat.

*

O sen değildin! Bunu unutma lütfen. Geçmişindeki milyarlarca anın senlerinin sorumluluğunu hala taşımak istemezsin çünkü ŞU AN’da hafiif olmamız gerekiyor.
Sadece “BEN benim”. Bunu söylediğim an. Gerisi yalAN
sa

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.