2 saat vaktiniz var mı?

Sanmıyorum fakat yine de belki benim gibi boş gezenin boş kalfası(!) biri çıkıp izleyebilir aşağıda linkini vereceğim filmi.

Film; dört ana bölümden oluşmuş: 1) Musevilik ve Hristiyanlığın gerçeğe dayanmadığı, nasıl, nereden ve hangi amaçla yürürlüğe konmuş olduğu. 2) 11 Eylül saldırısının gerçeğe dayanmadığı, nasıl, nereden ve hangi amaçla yürürlüğe konmuş olduğu. 3) Bu büyük planların perde arkasında kimler olduğu ve özellikle Dünya bankacılık sisteminin hangi amaçla kurulup, hangi hedefe koştuğu (birinci, ikinci dünya savaşları, Vietnam, Afganistan ve Irak savaşlarının arka planındaki amaçlar). 4) İyi dilekler!

Seyretmeye vakti olanlardan bazıları, “canım ben de yaparım bi film, koyarım internete, aslı astarı nedir bilinmedikten sonra ne faydası var, uydurma şeyler bunlar, kanmayın” diyerek bizi ikna etmek isteyebilir. Fakat ben bu yorucu ve üzücü seyirden sonra sadece şunu söylüyorum; bunların hepsi aynen benim düşündüğüm ve hissettiğim şeyler.

İşte adres:  http://video.google.com/videosearch?q=zeitgeist+the+movie&emb=0&aq=1&oq=Zeitgeist#emb=0&aq=1&oq=Zeitgeist&q=zeitgeist%20turkce&src=2

Her ne kadar Türkçe seçeneğin adresini verdiysem de, sayfa ilk açıldığında gelen video doğru olmayabilir, sol üstte “Türkçe alt yazılı-1.55.51 zamanlı” olanı seçmelisiniz.

Not: Çok eskiden beri illuminati diye bir oluşumu bilirdik, gerçi filmde bu isim yer almıyor fakat işaret edilen hedef belli.

5 Yorumlar

 1. Aki says:

  Ben bu filmin 1:30 dakikasını izledim, sonra google böyle bir dosya yok hata mesajını verdi nedense, belki bağlantı hatasındadır. Burda bahsedilen global senaryonun küçük ölçeklisi maalesef ülkemizde de şu anda oynanmaktadır. Bu belgeseller 2 filmden ibaret. Filmleri http://www.zeitgeistturkiye.com adresinden torrent olarak indirebilirsiniz, türkçe altyazı dosyalarını aynı siteden ayrıca indirmeniz gerekir. Vaktiniz yoksa muhakkak yaratın.
  Sevgiler & Selamlar
  Aki

 2. Tamamını izledim…İlgileneceklerini ümit ettiğim dostlarıma yolladım.

 3. says:

  Her ikinize de teşekkür ediyorum (eski büyücülerden kim kaldı?!)
  🙂

 4. İ says:

  Filmin adı nedir iki link de açılmıyor

  1. says:

   maalesef ben de hatırlamıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir