Şaşkınım…

08 Kasım 2008

Aslında ruh durumumda da var biraz şaşkınlık ama baskın olan bu değil, bir barajın nihayet aşılması gibi, ya da henüz doğum yapmış bir kadının sevinçli rehaveti gibi bir duygu içindeyim.

Şaşkınlık ise bunu ifade edip etmeyeceğimle ilgili, sabahtan beri bunu düşünmekteyim ve şu an yazdığıma göre kararımı yine paylaşmaktan yana kullanıyorum demektir.

Mesele aslında artık tüm dünya için olağan hale gelmiş olan UFO konusu ile ilgili. Dün gece şüpheye mahal bırakmayacak denli açık bir ekilde ilk kez UFO gördüm, gördük. Bir arkadaşımla birlikteyken oldu ve saatlerce sürdü.

Bende bıraktığı his sadece şuydu: NİHAYET… Çünkü bundan hiç bi zaman şüphe duymamıştım bana çok normal gelirdi. Yine de bu zevki, içinde şüphe olmaksızın bizzat yaşamak istedim, itiraf ediyorum ki istedim. Daha önce de bi kaç deneyim yaşamıştım, on sene kadar önceydi fakat yalnızdım ve sorgulayıcı tarafımı kullanarak başıma gelenin zevkini çıkarmaktan kendimi men etmiştim.

Bu deneyimi yaşamanın tesadüfi olmadığını, kendi içimde açılan bazı baraj kapakları olduğunu ve bunun devamının da geleceğini biliyorum. Allah yolumuzu açık etsin, bütünün hayrına olacak şekilde kullanmak nasip etsin.