Rüyalarda buluşalım

06 Haziran 2012
“Rüyalarda buluşalım” temennisi size ne anlatıyor?
Turan Erdal Hic bulusmayalim anlamına geliyor.
YENİ’den DOĞAnlar Kulubü iki ya da daha çok kişinin, aynı rüyada birbirlerini bulmalarını “niyet” ederek, bu isteklerini gerçekleştirmeleri.ama bunun söylendiği kadar kolay olduğunu sanmıyorum.CC nin kitaplarında bu konuda enteresan örnekler var. bu söylediğiniz şeyin gerçekleşmesi için, kişilerin rüya bedenlerini kullanmaları ve çok ama çok fazla erkleri olmaları gerekiyormuş.ben cc nin yalancısıyım:)

YENİ’den DOĞAnlar Kulubü ha bir de birleşim noktalarını rüya görme konumuna getirmeleri şart elbette.
  • YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Ben de Molla Nasreddin gibi hepiniz haklısınız desemmm? :)))) Ama gerekçelerim var: Kişisel rüyalar, mmutabat rüyasını tek gerçeklik olarak kabul ettiğimiz sürece “nowhere” hiçbiyer sayılır, böylece hiç buluşmayalım anlamı çıkar 🙂 Gelelim rüya görme konumlarının eşleştirilmesine? Bunun frekans ayarından ne farkı vaaaar frekanslaaar?

    YENİ’den DOĞAnlar Kulubü Ben Ayşe ile rüyada aynı yere gidebildim . O gece niyetli yatmıştık . Ben sabah unutmuşum ne gördüğümü o anlatınca terminal gibi kalabalık bir yere uçtuğumu hatırladım . Hem havadan seyrediyordum hemde alanı yerden görebiliyordum . Sorunun cevabına gelince benim senle bulusmam rüyaların yapıldığı malzemeye erişmek-elde etmek kadar imkansız anlamı var .Ama rüyalarda buluşulur ,dövüşülür ,sevişilir .Ötekininde haberi vardır ama bilince çıkaramıyordur . Karşılıklı frekans tutmasa rüyada buluşulmaz zaten . Onun rüya bedeni ile benimki kavusur .İnsan tüm bedenlerinin hakimiyetini kazansa insan olmayacaktır artık .Tüm bedenlerininde tam yetkili sürücüsü değildir aslında insan..

    YENİ’den DOĞAnlar Kulubü ‎”Tüm bedenlerininde tam yetkili sürücüsü değildir aslında insan..” çok güzel bir nokta. Aslında tam olarak hakim olduğu hiç bi bedeni yok bence, belki hepsindeki yetki oranı değişik dereceler olabilir

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir