Kitaplarımdan kimler istiyor?

07 Ocak 2012

Son zamanlarda gerek web sayfamdan ve mail adresime gerekse sözlü olarak kitaplarımı bulamadıkları için şikayetler geliyor ve her geçen gün artıyor (hatta geçenlerde bunu konu etmiştik galiba).

Bugün Tuva’da arkadaşlar (Özellikle Aydın bey) bi öneride bulundu; Bendeki kitaplardan isteyenlere fotokopi kitap yaptıralım dendi. Hem görünüş olarak normal kitaptan farklı olmuyor hem de fiyat olarak pahalı gelmiyormuş. Şöyle genel bir sonuca bağlandı; aranızda hangi kitabımdan edinmek isteyenleriniz varsa ya bana ya da Tuva’dan Berrin Hanıma bildirecek ve onlar da kitapları yaptıracaklar. İşte böyle (iyi ki bende birer tane kalmış yani)-elçiye zeval olmaz.

Not: Artık Altın Kitaplar yayımevi de kendini yayımevinden saymaya devam edecek mi bilmiyorum. Senelerdir susuyorum ama galiba sabrımın sınırına geldim. Eğer sahiplerinden ve yöneticisi olan Batu Beyi şahsen sevip takdir etmesem daha da söyleyecek çok şeyim olur. Büyük yayımevi olmak büyük de sorumluluk gerektirir. Dağıtıcı geçinen firmaları ağzıma dahi almak istemiyorum.

Senelerdir bulunamayan kitaplarımın sorumlusu benmişim gibi cevap vermek zorunda bırakılmam beni kızdırıyor.

Fotokopi kitap isteyenler mail adresime yazsın lütfen. Bu işi tek tek yapamayız, en azından birleştirip bir kerede soruna çözüm bulmaya çalışalım.

Ayrıca e-kitap konusunda beni bilgilendirmek isteyenlere de şimdiden minnetar kalırım. Ve tabi kitaplarımı yeniden basmak isteyen yayımevlerine de kapım açık.

Böylece bu konuyu bi açıklığa kavuşturduğumuzu umuyorum.

sevgi ve selamlarımla

Sibel Atasoy

9 Yorum

 • Sibel 25 Ocak 2012, 15:46

  sanırım GittiGidiyor.com’da idi

 • Sibel 25 Ocak 2012, 15:13

  Fotokopi işine girmeden önce başka olasılıkları araştırdık. Fakat ikinci el internet satışında 2 tane SKA, bi tane de BKÖ gördüm, onlar satılmadan alabilirsiniz 🙂
  sevgi-selam

 • serap 25 Ocak 2012, 14:46

  Sibel hanım, “kitaplarımı kimler istiyor” diye sormuştunuz…konuyla ilgili bir gelişme olmadı…nasıl yapalım? (ödeme ve ulaştırma hk)
  İstanbul’da oturuyorum.

 • serap 16 Ocak 2012, 11:24

  evet Sibel hanım, İstanbul’dayım. isterseniz hotmail adresime yazabilirsiniz..

 • Sibel 12 Ocak 2012, 17:54

  Merhaba serap hnm, öncelikle İstanbulda mısınız diye sorayım 🙂

 • serap 12 Ocak 2012, 15:44

  Sibel hanım merhaba, Sırıtkan Kırmızı Ay ve Venüs Bağlantısı kitaplarınızdan istiyorum. Ödeme ve teslimat nasıl olucak?

 • Sibel 08 Ocak 2012, 18:21

  Hangilerinden istiyorsun ve sana nasıl ulaştıracağız?

 • Turan 08 Ocak 2012, 13:09

  Ben istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir