Kimdir Kim?

19 Aralık 2012

Aydınlanmanız sırasında sizi en çok eleştirecek, sizden en fazla şüphe duyacak olan kimdir? Kim?

Dışarıdan inanılmaz baskının geleceği yer ve de özellikle sizi eleştirecek olanlar, diğer yeniçağ grupları olacak. Neden mi? Öncelikle, dindar fanatikler sizden zaten umudu kestiler. (Birileri kıkırdar) Evet, kestiler. Kesinlikle sizden vazgeçtiler. Onların koordinatlarının ve üyelik olasılıklarının dışına çıktınız. Artık sizi istemiyorlar. İlgi alanlarının dışındasınız. Bu nedenle denemeyecekler bile. Bu nedenle sizi eleştirmeyecekler bile.

Aslında sizi, spiritüel olduklarını iddia eden ama çok uzun zamandır bunu yaptıkları için eski sistemin içine gömülmüş olan insanlar eleştirmeye başlayacak.  “Gerçekten mi? Yaşarken yükselmek mi? Gerçekten mi? Ben olan Ben’e gerçekten inanıyor musunuz? Bütün bunları bunun için mi yapıyorsunuz?“ diyen ilk onlar olacak. En fazla eleştiren onlar olacak. Ayrıca, “yeniçağ” diye adlandırsalar bile, onların birçoğu kendi dinlerine çok fazla yatırım yapmış vaziyette.

Aslına bakarsanız aileleriniz de. Ama onlar bir bakıma, sizden umudu kestiler. Sizin bir keçi kadar inatçı çıktığınızı anladılar. Başlarda bunu, yaşadığınız bir çeşit delilik sanmışlardı. Onu geride bırakacağınızı ummuşlar, hatta bunun için dua etmişlerdi. Şimdi pes ettiler ve bu iyi bir şey. Böylece fazla baskı yapmıyorlar. Güzel.

Adamus

Kimdir kim oyunu şey pardon “Birdir Bir” di o oyun!
çok eğlenceliiiii

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir