Kargo Paketi

23 Mart 2014

Eskiden bi işe kalkişmak ve onu hakkıyla icra etmek icin bi coşku ya da tutku gerekiyordu, şimdi bi şey kendini yaptiracak kesin bir görü ve kararlilikla geliyor, yani senin enerjine ihtiyaci yok gibi görünüyor. Şüphesiz onu yapip yapmamak yine de kisinin özgür iradesine bagli olmakla birlikte, eger yapmayi secerse, sanki kendine bilabedel gönderilmiş bi kargoyu açmak kadar kolay ve tasasiz üstelik zamansız. Enteresan olan bu kargo kendi hakkinda hic bir şüpheyi de kabul etmiyor, mantikla onu taciz edemiyorsunuz. Ben hayatimda böyle bi şeye ilk kez tanik olmaktayim. Belki yeni enerjiye gecmek, ya da yeryuzunun besinci boyutuna şahit olmak böyle bir şeydir.
Alin kullanin diyor. Günaydin sevgili frekanslar

Önceki işler, deneyimlerde galiba biraz da ne yaptığını bilmemek vardı belki bu sebeple İsa çarmıhta ” onları affet baba, ne yaptıklarını bilmiyorlar” diye şefaat dilemişti. Fakat şimdi isme yazılı gelen bu kargolar, içinde her bi şeyi var, ekonomisi, iş gücü, hazır paketler. Ve bunları alıp açtığınızda muhtemelen gerçekten sorumlu olacaksınız. Çünkü sorumluluğunuzu aldığınız için bu kargolar gelmeye başladı. Yumurta tavuk döngüsü 🙂

Daha önce yazdığım oyun mekanizmalarını (Bir Kadını Öldürmek) şimdi detaylı şekilde görmeye başladım:) Anlatmak için hazırlanıyorum, daha doğrusu parmaklarımın uygun anda harflere basmasını beklerken içim gayet hazır ve emin olarak eğleniyorum (bekliyorum). Okuyarak izleyerek, düşünerek, resim ve BAK oynayarak, bunları da bi yandan paylaşarak eğleniyorum. 

**

Kryon’un 11.11 numerolojisine ne kadar çok yer verdiğini görüp yine şaşırdım. Hoş bi şaşkınlıktı 
İlk basılan kitabım Sırıtkan Kırmızı Ay yazılmasına olanak veren 11.11.1999 gününde olan bir olayı anlatıyordu ve tüm gücünü 11’in sırrını bulmaya adamıştı. Kryon bunları söylemeden altı yıl önceydi, yani bugünden 14 yıl önce. Saflığın büyüsü vardı o kitapta. Neyse ki gülümseyerek anabiliyorum artık.