İlişkiler-2

16 Şubat 2012

Önceki bölüm içiin tıklayınız

Nicelik değil nitelik önemli. Sağlıklı olmak için bütün bir şişeyi bitirmek zorunda olmakla alakalı değil. Önemli olan törensel bir yudum alabilmek.(A)

Törensel şeylere oldum olası yakın bakmazdım, yani ritüel anlamında ancak burada Adamus’un söylediği bu anlamda değil. O yudum ya da tek ısırığın içindeki tüm gizi imkanınız olan tüm noktalarınızla kavrayıp içe almakla ilgili, derin ve aydınlatıcı bir zevk.

**

Her şey değişiyor, eski yollar değişiyor. Eski enerjide sizler, başka kişilerle ilişkide olacaktınız. Başkalarını, kendinizi anlamak ve bulmak için kullanacaktınız. Bir anlamda başkalarını, kaybolmuş parçanızı doldurmak için kullanacaktınız. Bu pekala idi ama şimdi Yeni enerjiyle ilk önce kendinizle ilişkiye sahip olmak zorundasınız.(T)

Kendinizle ilişkiye geçmek nedir peki? Etrafa saçılmış olan minik benlerinizi nefesle içinize çekmek onları tekrar biraraya getirmek için derin derin solumakla başlayın işe. Daha sonra -ya da birlikte- kendinizle gerçekten konuşun! Eski zamanlardaki gibi kendinizi azarlamak ya da ona emir vermek yada küsmek için değil, kendinize gerçekten cevabını bilmediğiniz soruları SORUN… Ve kendiniz dile gelir! Denedim de biliyorum frekanslar.sa

Turan E:Ben kendime soracagim yere sana soruyorum Sibel :-)))) Sen bir BEN rolü üstleniyorsun ..:-)))
Sibel A: hahahahahaha tembel şey! Öyle şey olmaz, ben benim, sen de sen. Aynı ben-im’i yakalarız bazen dalgalanırken ama sırf buna bel bağlayamazsın.
**

Kendinizle ilişkide olmak, şu an insanlığın en zor meydan okumalarından biridir. Başkasıyla ilişkide olmak çok daha kolaydır (T)

Evet her zaman dediğimiz gibi; eskiden aynalarla sevişmek, dövüşmek, yenişmek gerekiyordu kendimize dair ipuçları bulmak için. Neden? Çünkü kendimizden ustalıkla men edilmiştik. Annelerimiz bunu yaptılar velakin bizim için iyi olduğunu sanıyorlardı, öyle öğrenmişlerdi. Zamanında Birey bilincinin yaşatılması için geri çekilme taahüdünü unutmuş kendi iz sürücülüklerinin tuzağına yakalanmışlardı. Evet olsun biz (bilinci) böyle büyüyoruz. Artık uyandık, yaşamaya başladık. Kendimizi sevmeye ve şartsız şurtsuz onurlandırmaya karar verdik. Kaybedilmiş bi şey yok; çünkü biz zamanın ve mekanın ötesindeyiz.sa

Deli Dumrul’un isimsiz karısına teşekkürlerimle…

Her şey inanılmayacak derecede birbirine karışmış adeta bulaşmış, orjinallerini bulmak için bin gözün olmalı sanki

3 Yorum

  • ibrahim 16 Şubat 2012, 14:03

    Arkadaşım bana, canın sıkıldığı zaman kendinle konuşursan sana cevap veren biri olacaktır demişti
    Deli damgası yememek için çok denemedim.Ama bir kaç kez konnuştum bana cevap veren olmadı 🙁 Sizin deneyimizde Kendiniz nasıl dile geliyor merak ettim 🙂

  • ibrahim 16 Şubat 2012, 13:53

    ilk paragraftan anladığım “Bir işi severek yapmak” Örneğin aklıma,kötülük yapan bazı insanlar geldi. Yaptıkları kötülük adamus’un söylediği gibi törensel bir biçimde zevk almaları :)Sigara içiyorsanız eğer onuda severek yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.