AXA Sigortaya Teşekkür

10 Mayıs 2012

Memnuniyetimizi ifade etmenin şikayetlerimizden daha da önemli olduğunu düşündüğüm için yaşamımda bunu uygulamaktan mululuk duymuşumdur.

Sigortanın her şeklini hayatım boyunca aksatmadan sürdürdüm ve geçen aya kadar da geri dönüş kullanmadım. Buna her daim memnun oldum çünkü sigorta kurumunu; kazaya uğrayan, bilinmedik beklenmeyen durumlarla karşılaşan insanların bir yardımlaşma fonu gibi görürüm.

Geçtiğimiz ay evimde beklenmedik şekilde ortaya çıkan bi arıza olduğunda birden sigortalı olduğumu hatırladım, pek bi beklentim yoktu ama yine de Axa Beylerbeyi acentama konudan bahsettim. Sıcak bir ilgi ve hızlı bir prosedür tamamlama girişimi görünce biraz şaşırdım; çünkü tüketicinin her konuda o kadar çok şikayetini görüp duyuyorum ki ister istemez insanın üzerinde bir yılgınlık duygusu bırakıyor.

Herneyse, evimdeki bu küçük arıza  eksiksizce ve hızla giderilince çok sevindim, sigorta (bana göre yardımlaşma fonu) kavramına güvenim tazelenmiş oldu. Teşekkürler Axa kurumu ve tabi onu icra eden insan faktörü.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir